golf IV 16 fsi

golf IV 16 fsi

Član
Kenan28 je napisao(la):
Puno je to para.
Evo kad sam ja trazio da kupim golfa malo mi je falilo da odem i pogledam ovog
http://www.pik.ba/artikal/742872/wv-golf-1-6-benzin-2003god-063-381-666-neprimam-zamjene-/
Koliko po slikama covjek moze vidjeti odlican je, nije mi nista losiji nego ovaj "tvoj", a cijena je manja, cak je covjek koji prodaje rekao da cijena nije fiksna, znaci moze se jos spustiti.
A inace za 12 milja bi ganjao kakvog tdi-a.

ma taj golf je od sverc-komerc...sranje ko i ostala vozila na stanju...
 
Član
Pa i ovaj mu je sto konta kupiti sverc-komerc, zato sam mu dao link ovog jer je jeftiniji a po meni nista losiji.
 
Član
Bez obzira jel dizel il benzin.. rijetki su motori koji nisu presli bar 180k
Nije mi jasno sto svi imate neke zajebancije na tdi motore u cemu je kvaka :icon_mad:

za 12k moze uzet i g5.. nek se strpi, nek ne zuri i bice auta al 12k dati za g4 ni lud nebi a ti drug kako hoces.. tvoji novci tvoj izbor ;)
 
Član
upravo ovo sto je mrva rekao, dati 12 za crvku... :icon_eek: mozes peticu ganjat, ili milion drugih ne vw auta...
 
Član
ma molim te kakvu to peticu možeš uzeti za 12, groba bez ikakve opreme sa 300 hijljada na satu, pa onda dok je dovedeš u red treba ti još 5 hiljada i opet imaš karnu od auta, ali eto možeš se u komšiluku pohvaliti da voziš 5icu , šta seljak zna šta je dobar auto...
brate ova četvorka odlično izgleda, dobro opremljen highline, ako je još u dobrom stanju kako se i čini, probaj ti to spustiti koju stoju i pazari, FSI motor je odličan, troši dva litra više pa šta, ko da je to nešto u pm, a ovakvog TDI-ja da uzmeš nema je ispod 14
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
ma molim te kakvu to peticu možeš uzeti za 12, groba bez ikakve opreme sa 300 hijljada na satu, pa onda dok je dovedeš u red treba ti još 5 hiljada i opet imaš karnu od auta, ali eto možeš se u komšiluku pohvaliti da voziš 5icu , šta seljak zna šta je dobar auto...
brate ova četvorka odlično izgleda, dobro opremljen highline, ako je još u dobrom stanju kako se i čini, probaj ti to spustiti koju stoju i pazari, FSI motor je odličan, troši dva litra više pa šta, ko da je to nešto u pm, a ovakvog TDI-ja da uzmeš nema je ispod 14
Drijesis za to za g5 al eto, ti znas bolje ;)
 
Član
Fin i kulturan auto, dobru opremu ima. (org xenon farovi, felge, highline)
Što se tiće motora, u svakom slucaju je bolji od 1.6 SRI sa 101 KS
Moj dobar drug ima ovaj sa 101KS, kupio ga sa 80 000, momak nezali u odrzavanju, ko ga zna auto mu je perfect na 18"
DZ falc, mat siva, bordo koža, sve r-line sem karambolki (ubrzo), ugl.svaki dan ga kudi, motor je fuj, varira, troši ko V6, a neide. Mislim da mu je sve izmjenio sem glave i bloka, al bas sve i opet auto kako mu k... cejf nikad da prestane varirati, itd. Tako da sada trazi TDi-a za ubacivanje. ( i kaje se sto bar nije uzeo ovog FSi sa 110ks, jer manje trosi, bolje ide, i nezaj.... ko ovaj)
Mislim da je razlika u ovim motorima sto SRI ima jednu bregastu, a FSi dvije, ispravite me ako griješim.
 
Član
oduvijek mi je bilo interesantno gledajiuci po ovim auto kucama kako auta koja su presla vise od 100 150 200 kkm nemaju packe na sebi pa ni od kamencica Bas zanimljivo
 
Član
niksa je napisao(la):
oduvijek mi je bilo interesantno gledajiuci po ovim auto kucama kako auta koja su presla vise od 100 150 200 kkm nemaju packe na sebi pa ni od kamencica Bas zanimljivo

ma neka kamencica po autobanu, hehe... memo ga ovdje ispolira, zafarba i eto ga ko" nov
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
petica za 12 hiljada:icon_question: i to bi volio
vidjeti u bih
E pa ja sam ih gledao, i to ne jednu nego vise.. benzince
Bio zainteresovan za jendu 2004 1.4 sa 8 airbaga al odustanem iz drugi razloga

Svako svoje cijeni koliko misli da vrijedi a niko se nezapita da li to auto zaista toliko vrijedi pa odjednom se sad cude za neke cijene ;)
 
Član
da imam 12 milja nasao bi nesto iz europe i uvezao, i nebi bio golf :D...
ovaj auto vrijedi max 10000 km kod nas...
niposto ne uzimaj moj savjet
 
Član
gleda po ovim oglasima sta ja znam i te TDi e ima i nih ali svaki je priso doboga i nema neke opreme. a peticu za 12 jos nisam vidio svegami.. za 12 milja sta bi se jos moglo uzet???
 
Top