GOLF IV 1.9 TDI PD murano red :)

GOLF IV 1.9 TDI PD murano red :)

Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
super je karbon ispao, bilo bi i bolje bez znaka :D
ne bih da pokrecem nikakvu raspravu, ali malo mi hajmo reci bode
oci,, kod tdi vozaca, sto pod 1,, tdi 130ks vs benzin turbo 130 ks ,, tdi je brzi,,
onda druga stvar je da tdi od 110 ima 120ks na dinu,, sta je svrha te price:icon_question:
bez ljutnje ikakve,, ali tako je,, ja ne osporavam uopste da tdi ne vuce dobro,, naprotiv vozio sam ih od 90
ks do 130 i znam kako idu,,

ma karbon je i stavljen jer nisam zelio masku bez znaka , u ovu raspravu oko dizela i benzinaca necu da ulazim
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

pleasure je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
super je karbon ispao, bilo bi i bolje bez znaka :D
ne bih da pokrecem nikakvu raspravu, ali malo mi hajmo reci bode
oci,, kod tdi vozaca, sto pod 1,, tdi 130ks vs benzin turbo 130 ks ,, tdi je brzi,,
onda druga stvar je da tdi od 110 ima 120ks na dinu,, sta je svrha te price:icon_question:
bez ljutnje ikakve,, ali tako je,, ja ne osporavam uopste da tdi ne vuce dobro,, naprotiv vozio sam ih od 90
ks do 130 i znam kako idu,,

ma karbon je i stavljen jer nisam zelio masku bez znaka , u ovu raspravu oko dizela i benzinaca necu da ulazim

Nema svrhe tu,podijelio sam misljenje, jer imam taj motor u autu i znam koja mu je odlika i koja mana, i ja sam samo htio da kazem da sve i jedan TDI u wag grupaciji ima vise kw na tocku nego sto je u saobracajnoj, dok recimo kod forda u tdci modelima je sasvim obrnuto...ima manje nego u saobracajnoj. To ce vam potvrditi i svako ko radi chip tuning ;)
A turbo dizeli i turbo benzinci...ta tema nema dodirnih tacaka.:icon_smile:

Jesi li i zadnji znak stavio u carbon ?:cool:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

dbabic6676 je napisao(la):
Nema svrhe tu,podijelio sam misljenje, jer imam taj motor u autu i znam koja mu je odlika i koja mana, i ja sam samo htio da kazem da sve i jedan TDI u wag grupaciji ima vise kw na tocku nego sto je u saobracajnoj, dok recimo kod forda u tdci modelima je sasvim obrnuto...ima manje nego u saobracajnoj. To ce vam potvrditi i svako ko radi chip tuning ;)
A turbo dizeli i turbo benzinci...ta tema nema dodirnih tacaka.:icon_smile:

Jesi li i zadnji znak stavio u carbon ?:cool:

nisam, ali vidis dobra ideja skroz mogao bih ;)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

nisam sam radio , ali mislim da sam i mogao al mi bilo mrsko kupovati carbon odvuko auto i uradili mi :icon_smile:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

Evo slika sa jaranovim passatom :D

312969_2264197958271_1048161183_32632493_802476810_n.jpg


299193_2264201758366_1048161183_32632494_1138525904_n.jpg
 
Član
golfic je zvono i da ne ponavljam kao ovi svi samo cu reci dobro si poceo crveno crno uvjek dobra kombinacija...tako da sam izabrao jednu sliku i u radio u PS uskoro ce biti postavljena u mojoj temi...za VW vozila...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
golfic je zvono i da ne ponavljam kao ovi svi samo cu reci dobro si poceo crveno crno uvjek dobra kombinacija...tako da sam izabrao jednu sliku i u radio u PS uskoro ce biti postavljena u mojoj temi...za VW vozila...;)

hvala puno :icon_smile: , slike su extra bas razmisljam o ovoj karambolci da li je izvodivo ovo :cool:
 
Član
pa normalno da je izvodivo ako ne fabricki da se nadje onda ko pravi mada ima slicnih sigurno a i carbona se ima pa bi se moglo nesto iskombinovat sve u svemu super ti je zujalica...;)
 
Top