GOLF IV 1.9 TDI PD murano red :)

GOLF IV 1.9 TDI PD murano red :)

Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

ArminM je napisao(la):
uspio si definitivno, ubo si ga momacki:icon_smile:

hvala ;) , razmisljam jos carbon na krov , spustiti i to je to sto se tice vanjskog izgleda mozda jos neka sitnica ali nista od vecih radova :icon_smile:



nedzadr je napisao(la):
Perfektno je ispalo stvarno. Jesi razmisljao malo da motor doradis (cip) ?

pa razmisljam o tome ali puno ljudi mi je vec reklo da je ovo auto cipovano jer ja na 17kama i totalno losim gumam sa 101 ks sa crte uzimam megana 120 ks , stila 115 ks , cetvorku 110 , peticu od 105 ubijem 4-5 duzina , istog ovakvog golfa sa 101 izvucem vise od 2-3 duzine, niko mi i ne vjeruje da imam samo 101 , eh sad da li je u njemackoj uradjen remap ili nesto drugo ne znam , varalica nikakvih nema u to sam siguran 100 % , a sad da ja radim jos neki chip ne znam bas , jer nisam siguran kolko ce ovaj golf ostati jos kod mene :icon_smile:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

Ja mislim da je fabricki on do stoje 11.8, a ona osnovna petica TDI,ne znam tacno i ona je tu negdje ,mozda 3-4 stotinke da je brza,ako je uzmes,onda je 100% cipovan,jer sam gledao par puta fight golf IV 110ks i golf V 105 ks,idu u dlaku oba.
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

nedzadr je napisao(la):
Ja mislim da je fabricki on do stoje 11.8, a ona osnovna petica TDI,ne znam tacno i ona je tu negdje ,mozda 3-4 stotinke da je brza,ako je uzmes,onda je 100% cipovan,jer sam gledao par puta fight golf IV 110ks i golf V 105 ks,idu u dlaku oba.

11.3 su i jedan i drugi do 100 fabricki, ja sa kojom god sam stao da nije cipovana uzeo sam je bar 2-3 duzine, eh sad da li je remap ili nesto drugo ne znam :D

ArminM je napisao(la):
pleasure je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
na valjke i mjeri snagu:cool::cool:

ma jasta cu 100 km za valjke , jos 50 km i evo covjek daje gevinde :lol:

i ta ti je na mjestu, jebes snagu, nisi takmicar nikakav, ulazi u ono sta volis:cool:


ma kad uzmem r32 pa cu se takmiciti , hahaha :lol:





.nOKe je napisao(la):
extra izgleda ovaj carbon ;);)

hvala noke ;)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

vidio sam veceras uzivo taj carbon na semaforu kod BBI-a,odlicno izgleda,sve pohvale ;)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

lijep golf, ali meni se ne svidja ovo sto si uradio sa felgama. mislim svako ima svoj ukus.
pozdrav
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

Schumi je napisao(la):
Ljepše 100x nego prije, dobar potez :cool:

hvala druze ;)

FeleG6 je napisao(la):
lijep golf, ali meni se ne svidja ovo sto si uradio sa felgama. mislim svako ima svoj ukus.
pozdrav

a sta sam uradio sa felgama ? :icon_confused: Mozda nisi pregledao sve stranice ali felge koje sam imao ranije i ako mislis na ovu unutrasnjost ofarbanu u crno, te su davno otisle i imam druge felge imas slike samo ne znam tacno na kojoj stranici . pozz:icon_biggrin:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

pleasure je napisao(la):
nedzadr je napisao(la):
Ja mislim da je fabricki on do stoje 11.8, a ona osnovna petica TDI,ne znam tacno i ona je tu negdje ,mozda 3-4 stotinke da je brza,ako je uzmes,onda je 100% cipovan,jer sam gledao par puta fight golf IV 110ks i golf V 105 ks,idu u dlaku oba.

11.3 su i jedan i drugi do 100 fabricki, ja sa kojom god sam stao da nije cipovana uzeo sam je bar 2-3 duzine, eh sad da li je remap ili nesto drugo ne znam :D

ArminM je napisao(la):
pleasure je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
na valjke i mjeri snagu:cool::cool:

ma jasta cu 100 km za valjke , jos 50 km i evo covjek daje gevinde :lol:

i ta ti je na mjestu, jebes snagu, nisi takmicar nikakav, ulazi u ono sta volis:cool:


ma kad uzmem r32 pa cu se takmiciti , hahaha :lol:





.nOKe je napisao(la):
extra izgleda ovaj carbon ;);)

hvala noke ;)

Ja imam taj motor u Ibizi, i ne znam da li je bila na remapu, ali kolega ima golf 5, remap sa 105 na 140 i ipak je iza mene dve duzine auta, a takodje je i sa golfom i passatom 130 ks..:lol: ...
Koliko ja znam taj motor 74KW PD izbaci na tocak oko 85 kw
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

dbabic6676 je napisao(la):
Ja imam taj motor u Ibizi, i ne znam da li je bila na remapu, ali kolega ima golf 5, remap sa 105 na 140 i ipak je iza mene dve duzine auta, a takodje je i sa golfom i passatom 130 ks..:lol: ...
Koliko ja znam taj motor 74KW PD izbaci na tocak oko 85 kw

ibiza je jos i laksa, fabricki podaci kazu da ide ibiza 0.5 s brze do 100 od golfa. jedino u sta sam siguran jeste da golf ide puno bolje nego sto bi trebao sa 101 ks :D
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

super je karbon ispao, bilo bi i bolje bez znaka :D
ne bih da pokrecem nikakvu raspravu, ali malo mi hajmo reci bode
oci,, kod tdi vozaca, sto pod 1,, tdi 130ks vs benzin turbo 130 ks ,, tdi je brzi,,
onda druga stvar je da tdi od 110 ima 120ks na dinu,, sta je svrha te price:icon_question:
bez ljutnje ikakve,, ali tako je,, ja ne osporavam uopste da tdi ne vuce dobro,, naprotiv vozio sam ih od 90
ks do 130 i znam kako idu,,
 
Top