GOLF IV 1.9 TDI PD murano red :)

GOLF IV 1.9 TDI PD murano red :)

Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI (malo novih slika str. 11 )

Stilo je napisao(la):
Dobar Golf jos jednom :cool:

hvala prijatelju;)

ArminM je napisao(la):
malo u pod i ima da gori:icon_smile:

prvu lovu koju budem imao ulazem u spustanje, malo mi je nezgodno jer studiram i nista ne radim , a tatu ne zanima nista sto nije neophodno za auto :icon_smile:

Sahman_Turbe je napisao(la):
odlican golf...svidja mi se pravo...:cool:

hvala :icon_smile:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI (POTREBNA POMOĆ) str.11

Ovako... Danas mi je vozacevo sijediste bilo preklopljeno a drug je sa suvozacevog dao kontakt i aktivirala mi se greska na airbagovima :icon_sad: , ovo mi se desilo jos jednom ali prvi put sam ja zeznuo stvar sa nekim osiguracima pa su mi to u ASI otklonili ali me puno kostalo, zanima me zna li neko gdje mogu ponistiti gresku za neku normalnu novcanu sumu :icon_smile: ?
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI (POTREBNA POMOĆ) str.11

pleasure je napisao(la):
Ovako... Danas mi je vozacevo sijediste bilo preklopljeno a drug je sa suvozacevog dao kontakt i aktivirala mi se greska na airbagovima :icon_sad: , ovo mi se desilo jos jednom ali prvi put sam ja zeznuo stvar sa nekim osiguracima pa su mi to u ASI otklonili ali me puno kostalo, zanima me zna li neko gdje mogu ponistiti gresku za neku normalnu novcanu sumu :icon_smile: ?

Drug imao sam i ja taj problem i odem na ilidzu na petlji ima dobar auto elektricar Buco- 061 350 970 nazovi pa se dogovori s njim nece ti uzet puno a to je cas posla da ti sredi ,meni je svu elektroniku sredio za male pare... et pozz
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI (POTREBNA POMOĆ) str.11

Sarajlija je napisao(la):
pleasure je napisao(la):
Ovako... Danas mi je vozacevo sijediste bilo preklopljeno a drug je sa suvozacevog dao kontakt i aktivirala mi se greska na airbagovima :icon_sad: , ovo mi se desilo jos jednom ali prvi put sam ja zeznuo stvar sa nekim osiguracima pa su mi to u ASI otklonili ali me puno kostalo, zanima me zna li neko gdje mogu ponistiti gresku za neku normalnu novcanu sumu :icon_smile: ?

Drug imao sam i ja taj problem i odem na ilidzu na petlji ima dobar auto elektricar Buco- 061 350 970 nazovi pa se dogovori s njim nece ti uzet puno a to je cas posla da ti sredi ,meni je svu elektroniku sredio za male pare... et pozz

Hvala puno, prosli put sam to u ASI uradio samo sto su me ogulili :icon_smile:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI (POTREBNA POMOĆ) str.11

mislim da ti clan mrva radi oko tih stvari (dijagnostika i tako to) vidi moze li ti on pomoci, isto je iz sarajeva ;)
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI (POTREBNA POMOĆ) str.11

Pozdrav drug, lijep ti je auto, imam KW GEWINDE za tvog GOLFA, meni pogresne poslali, 100 eur ih prodajem pa ako si zainteresovan, meni je samo da mi ne stoje u garaži.
pozdrav
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI (POTREBNA POMOĆ) str.11

emir_89 je napisao(la):
mislim da ti clan mrva radi oko tih stvari (dijagnostika i tako to) vidi moze li ti on pomoci, isto je iz sarajeva ;)

hvala prijatelju sad cu ga pitati ;)

dbabic6676 je napisao(la):
Pozdrav drug, lijep ti je auto, imam KW GEWINDE za tvog GOLFA, meni pogresne poslali, 100 eur ih prodajem pa ako si zainteresovan, meni je samo da mi ne stoje u garaži.
pozdrav

ja moram spustiti auto to ne osporavam i najbolji nacin da to uradim jesu gewinde tako da bi mogli nesto i poslovati ali tek u avgustu posto u julu necu biti u BiH ;) uglavnom imam u vidu tvoje gewinge :cool:
 
RE: GOLF IV 1.9 TDI (POTREBNA POMOĆ) str.11

OK, ako ne odu do avgusta, jer smatram da je cijena pristojna :icon_question: ... pozdrav :icon_biggrin:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI (POTREBNA POMOĆ) str.11

dbabic6676 je napisao(la):
OK, ako ne odu do avgusta, jer smatram da je cijena pristojna :icon_question: ... pozdrav :icon_biggrin:

pa vidi ja opruge nisam nalazio ispod 120 - 100 tako da kad bi imao pare uzeo bi bez razmisljanja, dao sam za felge, farove te jos neke gluposti pare + plus ljeto sto je trosi se dosta, tako da ti nista ne obecavam ali kad budem imao pare ako ne odu uzimam ;)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI (POTREBNA POMOĆ) str.11

normalno je da izbaci tu gresku.. rekao sam ti, javi se pa to zavrsimo brzo :cool:

emir_89 je napisao(la):
mislim da ti clan mrva radi oko tih stvari (dijagnostika i tako to) vidi moze li ti on pomoci, isto je iz sarajeva ;)
Hvala Emire
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD

ili mi se cini ili sam ovo auto danas negdje vidio da nije slucjano bilo kod Jase na mostarskom ova naljepnica mi poznata:icon_question:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD

duurma je napisao(la):
ili mi se cini ili sam ovo auto danas negdje vidio da nije slucjano bilo kod Jase na mostarskom ova naljepnica mi poznata:icon_question:

ma ne cini ti se , bio sam kod Jase jutros :cool: , a vidio sam i ja tvoju cetvorku , de mi reci jel spustena malo, i kako si je spustao ?
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD

Odlicna cetvorka :D
Ja ti necu reci da je spustas.....


















Ali je spusti kad budes imao novca hahahahhahahahahahha

:lol::lol::lol:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD

KingP je napisao(la):
Odlicna cetvorka :D
Ja ti necu reci da je spustas.....


















Ali je spusti kad budes imao novca hahahahhahahahahahha

:lol::lol::lol:


hahahahahahaha :lol: ma kad govore svi reci i ti ;)
 
Top