Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapcihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

Sa tim blow-off ventilom nećeš ništa čuti.. Probaj prvo rukom i vidi jel otvara lagano, mada čisto sumnjam. Probaj...
Pa nam javi ..
 
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

Hmmm,neznam bas kakav ce imati zvuk,znam ove modele,neki se zalili na to,pa cemo da vidimo jos,mozda kod tebe drugaciji..A jedva cekkam bas da cujem kako ce da zvuci..
A sto se tice ugradnje ja cu uzeti inox cijev i provuci je,necu dirati svoje gumene one,nego samo skinuti i da mi naprave cijevi od inoxa,ljepse izgleda..
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

Alen_P je napisao(la):
Sa tim blow-off ventilom nećeš ništa čuti.. Probaj prvo rukom i vidi jel otvara lagano, mada čisto sumnjam. Probaj...
Pa nam javi ..

Zasto mislis da nece se cuti?,a pojaka mu je opruga bgm...
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

samo ugradi ti to,bas me zanima koji ce zvuk da proizvodi,obavezno nam nabaci klip kad to rijesis
P.S de mi reci jesam li pogrijesio ili se ova cetvorka jos uvijek prodaje na pik-u:icon_question:
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

ArminM je napisao(la):
samo ugradi ti to,bas me zanima koji ce zvuk da proizvodi,obavezno nam nabaci klip kad to rijesis
P.S de mi reci jesam li pogrijesio ili se ova cetvorka jos uvijek prodaje na pik-u:icon_question:

To obavezno ckli,a ne prodaje se vise...:icon_smile:
 
Legend
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

ma nece ti moci zbog one cijevi sto si mjenjao :D
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

ja mislim da sam te sinoc vidio negdje oko bbi centra..crveni isti tvoj pise nazad i gti..
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

elmir je napisao(la):
ja mislim da sam te sinoc vidio negdje oko bbi centra..crveni isti tvoj pise nazad i gti..

Kod BBI centra nisi mogao,akod interexa mogao si:icon_smile:

.nOKe je napisao(la):
ma nece ti moci zbog one cijevi sto si mjenjao :D

:lol::lol::lol::lol::lol:

nermin suljagic je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Za pocetak bih da uradim veliki servis i da stavim blow off nekako mi to dobro zvuci:icon_smile:

blow off obavezno uradi ako već imaš u planu,
ja sam probao gti-a sa blow off ventilom i zvuk je
predobar, posebno prilikom šaltanja:123:

steta sto nije jubi sa 180 KS ali i ovo je zvijerka,nema sta reci....150 je bas sportski za njegovu kilazu....nek je stretan i da te dugo sluzi,i abd mu kakvu karambolkicu uzmes..hehehe
steta sto se ne upoznasmo danas na kafici al vidim da si imao lijep razlog da se vratis...pozdrav :)

Ma ne brini najvjerovatnije cemo to zavrsiti samo mi posalji slike na moj e-mail unutrasnju stranu karambolke i jeli flexibilna:icon_question:
 
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

Super Golfac, dobar motor, za mene je to broj jedan da se osjeti kad mu das gasa nema vece srece kad te zavali u sjediste :cool: Srecno s njim i da sluzi dobro. Pozz :123:
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

ViperSnake85 je napisao(la):
Super Golfac, dobar motor, za mene je to broj jedan da se osjeti kad mu das gasa nema vece srece kad te zavali u sjediste :cool: Srecno s njim i da sluzi dobro. Pozz :123:

E hvala ti na lijepim rijecima,a osjecaj je dobar pravo;)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

Nazalost Blow Off je vracen iz tog razloga sto je pretvrd (jaka opruga) zahvaljujuci Peki jer me upozorio;) hvala jos jednom,ali kupljena je "RS" karambolka od Nermina Suljagica pa valjda cemo je nekada postaviti na auto:icon_smile:
Toliko za sada,a slijedece ide kao sto rekoh...
1. Veliki servis (zupcasti itd...)
2. Set kvacila
3. Usis Cold air intake
4. Izduv od turbine fi 65mm do zadnjeg lonca,a zadnji lonac mozda mi proda navedeni Nermin ;)
5. Chip stage 2:icon_smile:
i kazu da bi trebao imati oko 210PS;)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;) Update Blow Off

TDi Power je napisao(la):
Nazalost Blow Off je vracen iz tog razloga sto je pretvrd (jaka opruga) zahvaljujuci Peki jer me upozorio;) hvala jos jednom,ali kupljena je "RS" karambolka od Nermina Suljagica pa valjda cemo je nekada postaviti na auto:icon_smile:
Toliko za sada,a slijedece ide kao sto rekoh...
1. Veliki servis (zupcasti itd...)
2. Set kvacila
3. Usis Cold air intake
4. Izduv od turbine fi 65mm do zadnjeg lonca,a zadnji lonac mozda mi proda navedeni Nermin ;)
5. Chip stage 2:icon_smile:
i kazu da bi trebao imati oko 210PS;)

Izgleda da si cvrsto odlucio da se on malo duze zadrzi kod tebe! ;) Golf odlican stvarno,puno srece u daljim radovima! ;)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

drug de promjeni ovaj naziv teme ja sve mislim ti opet promjenio auto pa opet pa opet pa opet pa opet pa opet pa opet pa opet i sve tako:lol::lol::lol:al je paklen autic
 
Top