Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

MTR

Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

16" ke a izgledaju male jbt , al i ovo je oridjidji BBS :cool::cool::cool:
 
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

znao sam da si ti pravi covijek i da cijenis prave stvari ovo je auto extra svaka cast elda......mada ti ni alfa nije bila losa...hahahahahahahahahahahahah:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

MTR je napisao(la):
16" ke a izgledaju male jbt , al i ovo je oridjidji BBS :cool::cool::cool:

:icon_sad: Jel ne valjaju:icon_sad:
Da origigi su ali gume mi dvije trebaju...;)

muha_edition je napisao(la):
znao sam da si ti pravi covijek i da cijenis prave stvari ovo je auto extra svaka cast elda......mada ti ni alfa nije bila losa...hahahahahahahahahahahahah:lol::lol::lol:

Naravno;)Ma mani se alfe :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

drug moj potraži ti originalne santa monica, to su najljepše felge za golf IV
 

Prilozi

  • Santa-Monica.jpg
    Santa-Monica.jpg
    45,9 KB · Pregleda: 19
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

TDi Power je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
drug moj potraži ti originalne santa monica, to su najljepše felge za golf IV

uh znas i ti sta valja;)

jest ih malo teže naći jbg ja sam svoje tražio godinu najmanje, ali kako stoje na autu vjeruj mi to je ludilo, imao ih je onaj u Bijeljini što prodaje felge, mislim da su bile oko 500 KM, ne znam je li prodao, doduše davno je to bilo, možeš ga pitati
 

MTR

Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

TDi Power je napisao(la):
MTR je napisao(la):
16" ke a izgledaju male jbt , al i ovo je oridjidji BBS :cool::cool::cool:

:icon_sad: Jel ne valjaju:icon_sad:
Da origigi su ali gume mi dvije trebaju...;)

muha_edition je napisao(la):
znao sam da si ti pravi covijek i da cijenis prave stvari ovo je auto extra svaka cast elda......mada ti ni alfa nije bila losa...hahahahahahahahahahahahah:lol::lol::lol:

Naravno;)Ma mani se alfe :lol::lol::lol::lol:



e j*emu , ja prosle sedmice prodao svoje auto i kreten ubacim covjeku ljetne gume bas te dimenzije :icon_mad::icon_mad: et ' mogao sam te usrecit , djabane bi ti dao
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

Hej ljudi nesto kontam imam dvije rezervne 205-55 R16" gume doslovno nikada postavljene na auto fabricke,ali nisu iste pa kontam sigurno nisam jedini koji to ima (rezervnu gumu) pa dali bi neko htjeo da mi proda tu gumu po cijeni nove pa da uparim imam dvije iste:icon_smile: a naravno dao bi mu ja solidnu gumu istih dimenzija da ima za rezerve:icon_smile:
Jedna je Pirelli P6000(2001g),a druga je Michelin Pilot HX MXM(1999g)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

buraz ako misliš malo brže voziti ne stavljaj to na auto ni slučajno, prvo za te P6000 znam iz ličnog iskustva da su katastrofalne, znači nove su jako loše, ne drže ni mokro ni suho, ni hladno ni toplo,
druga stvar obje te gume su ti jako stare, nema veze što nikad nisu vožene, vjeruj mi one kurcu ne valjaju i guma ima svoj rok trajanja, nego ti fino, ako ćeš mene poslušati, uzmi te gume i odnesi kod onog vehabije kad ideš tamo prema Kiseljaku sa desne strane, ima ona guma kakvih hoćeš, ja sam tako prošle godine u ova doba uzeo 16ke dunlop sport godinu stare i kao nove sve za 300 KM i to dao svoje bukvalno poderane i dodao nekih 200 KM,
vjeruj mi to ti je najbolja opcija, a ne košta te ništa da odeš provjeriti
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

prodam ti ja koje felge :D svoje zagolfa :) a i ako si blizu dodi do mene dam ti ja gume dzabe :) obje..205/55 16
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

fin golf ,fine felne ,samo profil gume .... :smajli29: :icon_question:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Za sada samo ove" :)

HELL_BOY je napisao(la):
prodam ti ja koje felge :D svoje zagolfa :) a i ako si blizu dodi do mene dam ti ja gume dzabe :) obje..205/55 16

Kakve su ti felge :icon_smile: odakle si;)

Bokili je napisao(la):
fin golf ,fine felne ,samo profil gume .... :smajli29: :icon_question:

Hvala,a gume su u potrazi jbg ovo je zimski setup:icon_smile:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 Turbo "Nove gume Wanli S-1088" :)

Kupljene 4 nove gume Wanli S-1088 kazu da su dobre pa sam se odlucio za nih:cool:
2566ae0.jpg

2ex4q4x.jpg
 
Top