Golf III TDI

Golf III TDI

Legend
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

samo ne stedi na ovome druze,dobar sloj kobit/bitumena baci nakon sredjivanja hrdje i rahat si

kako se ide s radovima , hoce li biti kakvih izmjena ili ostaje isti druze ?
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

Sretno sa nastavkom radova...
Iznenadio sam se ocajnim stanjem,nadam se da nisi dao previse para jer brat-bratu ovo auto ne vrijedi vise od 5000km[/align]
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

enesss je napisao(la):
samo ne stedi na ovome druze,dobar sloj kobit/bitumena baci nakon sredjivanja hrdje i rahat si

kako se ide s radovima , hoce li biti kakvih izmjena ili ostaje isti druze ?

ne radim ja, u mene majstor, ja se baš u limarski posao ne razumijem previše, ali zato imam majstora koji zna samo tako, valjda je taj kobit/bitumen ova neka bijela masa koja se stvrdne i kaže majstor ako nakon ovog zahrđa da ga bacim u otpad :icon_smile: , zatim ide neka plastifikacija nezz, ostaje ista boja

Golf 1 TDI je napisao(la):
nezz moj nema hrde,a nije raden..doduse zena ga vozala,a 92g.:icon_biggrin:

et ga drug,pravo spusten:D..jel to gewinde:lol::icon_twisted:
salu nastranu,drago mi je da si poceo s radovima,sretno u nastavku;)
eh da ga je i u mene žena vozala :D nego neki krkan, ali sada je došao u prave ruke, a jesu nove gewinde marke dizalica :icon_biggrin:
 
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

:lol: i ja jednu takvu gewindu vozem u gepeku...

zagewinda ce se,dok dode vrjeme,moraces cekat da mrav prede cestu:D
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

Danas nastavljeni radovi: Varenje završeno, pod zaštićen i počelo se kitovati :icon_biggrin:


 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

ovo ce da bude odlicno, ako vec hoces ovu boju, ubaci malo vise krupnih kristala da sljasti :)
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

AnDel je napisao(la):
ovo ce da bude odlicno, ako vec hoces ovu boju, ubaci malo vise krupnih kristala da sljasti :)
i ja bih svašta izmišljao, i ja bih promijenio boju, ali nema se para dobro je što ga ikako čitavog radim, znate kakav je studentski život


evo ovo evo ovo Vwec :lol: postalo projekat.@ enes Izmjena ce bit. Izbacujem zadnji brisac, al zato ubacujem spojler na zadnjoj sajbi ;). Pragovi idu u crnu sad trebalo bi da se slaze s bojom mislim da necu fulit, dok ne nadjem plasticne orgigi. Sva plastika ce biti prefarbana takodjer.. evo jos slika bolji kvalitet Se 5mp ti je to :D. Refresh, napreduje se... vikend ba hehe :cool:
slike
zasticeno



o ovome govorim, znaci van zadnji brisac



toliko zasad, ima jos slika al da ne bude previse :lol:
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..update napreduje se

Drug fino ti ovo sredjujes! Drago mi je! Nego reci ko je majstor?
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..update napreduje se

moj amidjic ovdje kod mene, sve pohvale sto se njega tice...sve po ps radi... ima opremu ima znanje a i iskustva podebelo... ;) kad stignem ubacim ti jos slika...pod odradjen i zasticen bass kako treba sto mi je bilo medju prioritetima izmeddju ostalog
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..update napreduje se

ne znam, mislim se... bice previse..sta mislite vi???
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..update napreduje se

ja bi radije skino znak a brisac ostavio :icon_smile:
Od brisaca makar nekad imas i koristi od znaka nis :D a ljepse bez njega izgleda i onako ;)
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..update napreduje se

ima li neko slika tako da je radio...znaci i brisac i znak out
 
Top