Golf III TDI

Golf III TDI

Početnik
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..ofarban

odlican posao, lakiranje je najbitnije, ostalo je sve na sarafe ;)
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..ofarban

eto ga napokon, bas mi je drago sto si ga ofarbao, odlicno je kolko mogu da vidim sa slika. Kad sam ja ofarbao golfa ista je boja bila kao i tvoja, samo je bilo dosta perle, kasnije sam se pokajao sto sam ubacivao perlu

cekamo slike sastavljenog auta:cool::cool:
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..ofarban

ArminM je napisao(la):
eto ga napokon, bas mi je drago sto si ga ofarbao, odlicno je kolko mogu da vidim sa slika. Kad sam ja ofarbao golfa ista je boja bila kao i tvoja, samo je bilo dosta perle, kasnije sam se pokajao sto sam ubacivao perlu

cekamo slike sastavljenog auta:cool::cool:

sto si se pokajao :icon_question:
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..sastavljanje

Auto je 99% sastavljeno, ja sam prezadovoljan urađenim ima se još nekih sitnica završiti, sutra ga još imam dobro očistiti, a možda ga i obradujem za 1 maj jednim 16" felgama :cool:
sutra slike
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..sastavljanje

Ja jest ti auto pravo žensko.......hahahha..šalim se extra odrađen posao vidjećemo kakv je komplet..pozzzzz:cool:
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..ofarban

superman je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
eto ga napokon, bas mi je drago sto si ga ofarbao, odlicno je kolko mogu da vidim sa slika. Kad sam ja ofarbao golfa ista je boja bila kao i tvoja, samo je bilo dosta perle, kasnije sam se pokajao sto sam ubacivao perlu

cekamo slike sastavljenog auta:cool::cool:

sto si se pokajao :icon_question:

nije mi se perla svidjala, eto zato sam se pokajao, to je najveci kiks koji sam napravio, a dao sam bruku para na farbu,mogao sam jos jedno auto ofarbat. Em to nije bilo onako kako sam ja zamislio, a usto jos je boja za odrzavanje totalno off
bolja je ova tvoja dosta ja vjerujem
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija..sastavljanje

Sklopljen, malo sam ga prao ali crkao univaš i nisam najbolje
Imam pravo dobar aparat pa mu oprostite što je tako dobar









 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija završena str 18

eto je, stavi fabricke felge i ko iz salona :cool:
ako si ti zadovoljan i ja sam meni dobro izgleda
sretno dalje
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija završena str 18

još ću pragove prefarbati u crno da zabilježim okolo, nabavio nekad davno spojler na zadnju šajbu trebam ga postaviti, ofarbati felge, prednji elektrićni podizaći crkli treba ih zamijeniti i glavni radovi su gotovi
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija završena str 18

Ma ko nov bez ogrebotina i riseva......pa sad vidi kako ćeš ga čuvati...hahahahahah..sve naj..pozzzz
 
Administrator
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija završena str 18

eto ga kao nov.... odlicno ispalo ;)
sta je sljedece u planu?

kakve fine felgice i ganjaj gti lip od trojke, posto ti je taj kraci...
 
Top