golf III sm chiptuning

golf III sm chiptuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf III

Kralju,

jos kad legnu stopke, bocne zmige i prednje zmige u crnom ;)

Uh...a valja mu sto je Variant pola auta, svega mi.
 
Član
RE: golf III

Druze,

karambolke i ostalo i spojler (ako vec nemas nesto ne vidim) zadnji ne uzimaj nista

to ti mozemo mi odraditi do dzaba (znas ti zasto) nesto u stilu german look da bude do jaja

Dobar skroz
 
Član
RE: golf III

Damir_ je napisao(la):
Druze,

karambolke i ostalo i spojler (ako vec nemas nesto ne vidim) zadnji ne uzimaj nista

to ti mozemo mi odraditi do dzaba (znas ti zasto) nesto u stilu german look da bude do jaja

Dobar skroz
od pozadi trenutno je standard,trebo bi ovih dana mozda ukinut zadnji znak i oko tablice plastiku obojit u crveno.A ako ti nesto imas na umu govori,al znaci samo german
 
Član
RE: golf III

Ma ja bi ti reko nista sad ne diraj

za par sedmica dok nam se garaza zavrsi akoBogda prebacimo ga u TZ i odradimo mu zadnja vrata i bravu i tablicu, imam dobrih onih otvaraca petih vrata da ih iznutra otvaras, da ukines bravu

Karambolke isto se mogu odmah uraditi sa fiberglasom da se sve odjednom odradi i lakira, izbacimo lajsne i popunimo fiberglasom, da izgledaju ljepse i skladnije, popuniti te rupe i to je to

eventualno iznad zadnjeg vjetrobrana jedan krovni spojler ali onaj fini, nista krkansko i stopke i da si zavrsio s tim

reci cu ja burazu nek sta osmisli dobro pa nek ti se javi, on je izvodjac radova on to zna puno bolje

Pozz
 
Član
RE: golf III

hvala vam svima na pohvalama.A nece se puno diradi,to je sigurno,al zadnji kraj se mora srediti.i onda ostaje unutrasnjost
 
Član
RE: golf III

fidel je napisao(la):
edoze je napisao(la):
uh jesi ga ubio u pod,premocan
maska takodjer extra;)

uh suti,tek kad sam nabacio gewinde,nisam mogo vozit koliko je bio spusten,greljilo na sve strane

dobro si proso, kako je moglo biti :D
a ne valja ti ba golf :D
ja i alen kontali da ces nas onda provozati hahahaha :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top