Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Golf III by rale_cazin Privjesak za kljuceve

Sa ukusom odradjen auto,primjer za ostale ,sretno u daljim radovima!!!!!
 
RE: Golf III by rale_cazin Privjesak za kljuceve

Gajs-gt je napisao(la):
Sa ukusom odradjen auto,primjer za ostale ,sretno u daljim radovima!!!!!

hvala kolega.
samo sad se planovi mjenjaju idem iz bosne osta golf, jos je ostao motor za ubaciti i nesto unutrasnjosti taman za ovo proljece, a sad nit ga kako prodati,ni ostaviti svojima...
 
Evo i nakon zimske pauze pocelo se sa novim radovima.
Stigle i zadnje gevinde Supersport, danas detaljno ociscene, podmazane i namontirane.
A na prednjima su promjenjeni ulosci. Nocas je bila probna voznja :p , i sad je ovdjes extra tvrd sad ce ici zestoko u pod :))
Ubacio sam centralno i daljinsko zakljucavanje, te siceve i tepicirunge presvukao u kozu (crna koza a crveni sav).
Nasao sam motor gti 2.0 8v pa cu njega ubacit u kompletu.
Slike ovih dana.
pozz
 
Sto ti radis auto kad vec ides dalje?
Ja svog necu da dirnem...Odustao od svega ovih par mjeseci, pa onda kad se ustabilim tamo,ponovo pocinjem abd..
 
drago mi je procitati da se radi na ovom autu jos, mislio sam da ce golf otic u zaborav, odlicno radis obavezno slike :icon_biggrin:
 
Nema veze kolega sto idem, al u auto sam ulozio puno para i truda i to se nemoze izvuci nazad. zavrsit cu sve sto sam zamislio i istavit ga u garazu. Nekad kad dodjem provozat ce se iz gusta :p
 
Danas napokon gotovi sicevi evo par slika, nije mi jos stigla rucica mjenjaca GTI, rucka rucne kocnice i auto je jako prljvavo.
Sicevi su uradjeni u kozi, a po sredini sjedeza i naslonjaca je isla alkantara.

2r7uakl.jpg

25aoymb.jpg

35iafph.jpg

2dl1l2.jpg

33bzj4k.jpg

r7w11f.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin --STIGLI SICEVI---

kolko su mocni sicevi, svaka cast, mislim da bolju kombinaciju nisi mogao napraviti, svaka cast, odlicno ispalo
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin --STIGLI SICEVI---

definitivno najbolja moguca kombinacija, davno sam gledao neke slike ovakve kombinacije, perfektno izgleda ..

wilf13.jpg


lijepo ti to radis pravo, odlican golfic ;)
 
Top