Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Golf III by rale_cazin

Auu extra izgleda, jos kad se malo zategne :cool:

A jesu to aero brisaci il mi se cini? :icon_smile:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin

najbolja trica na forumu ..sve mjera momacki do jaja...boja vrhhh sija ko las vegas...felge bolest...nema djidja i naljepnica sto mi se svidja...ostaje jedina zajmjerka na stopke kako greed rece smoked bi bile mjera...ove su 'nemoderna' naspram ostatka:)
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin

nema sta...auto je za 10..samo jos mu na prednjem braniku zatvoris to mjesto sto dode tablica i zmigavce vjeruja da bi sprijeda bio jos 10 puta bolji..u svakom slucaju lijep autic..
 
RE: Golf III by rale_cazin

sto se tice prednjeg djela sacekaj jos par dana dok maglenke postavim i to bit ce bolje puno u svakom slucaju hvala puno na pohvalama :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Golf III by rale_cazin

meni se svaki detalj sviđa na autu:cool: svaka cast samo mogu reci:icon_smile:
evo kako netko reče samo za minut oprobah,bas mi se sviđa kad bi se poravnala tabla i zmige:cool:
2ibyulu.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin

CoL3-99 je napisao(la):
meni se svaki detalj sviđa na autu:cool: svaka cast samo mogu reci:icon_smile:
evo kako netko reče samo za minut oprobah,bas mi se sviđa kad bi se poravnala tabla i zmige:cool:
2ibyulu.jpg

lijep je on i ovako al evo Col3-99 napravi jednu brzinsku i meni je ovo prelijepo s prijeda ..u svakom slucaju nastavi tako kako si zamislio..ja dajem samo jedan prijedlog..dosad mi se svida sve kako je uradeno
 
Početnik
RE: Golf III by rale_cazin

evo moj prijedlog,nekako ti je cjeli auto u tom nekom CLEAN fazonu,pa mi ovaj ispuh bode u oci..



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Golf III by rale_cazin

Neznam meni je auspuh sjeo, uzivo je bolje nego na slici, cjeli je lonac bosi sport kolega mi dao na poklon, u ch placen oko 500 fr a da ga prodam nemogu ovdje za njega dobiti ni 150km planiram jacu masinu ubacivat slabiji lonci bi gorili svaki par mjeseci. Za sad nek stoji pa vidjet cemo :p
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin

jasa12 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
meni se svaki detalj sviđa na autu:cool: svaka cast samo mogu reci:icon_smile:
evo kako netko reče samo za minut oprobah,bas mi se sviđa kad bi se poravnala tabla i zmige:cool:
2ibyulu.jpg

lijep je on i ovako al evo Col3-99 napravi jednu brzinsku i meni je ovo prelijepo s prijeda ..u svakom slucaju nastavi tako kako si zamislio..ja dajem samo jedan prijedlog..dosad mi se svida sve kako je uradeno

owako nesto imas kod clana fidel na trici pogledAJ EXTRA IZGLEDA
 
Top