Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

svaka cast golf je dobar
i jos zatvori gepek kako si naumio
 
Administrator
RE: Evo nekoliko slika mog auta

odlican golf;) respect;) samo ja ti preporucujem da ne zatvaras gepek, meni bar uzasno izgleda, vidjam jednu tamno platu tricu u tuzli sa zatvorenim gepekom i ne svidja mi se nikako:icon_biggrin: moj prijedlog, ali tvoje auto tvoj izbor:icon_biggrin: pozzz
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Trica je vrh, jos kad legne taj planirani 1.8t, ima da bude raketa. Crveni rubovi su sjeli k'o budali samar. ;)
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Hvala ekipa bas sam nocas pricao prijateljem kako je super odziv na forumu i pravo je aktivan iznenadjen sam :cool::cool::cool::cool:
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

rale_cazin je napisao(la):
Hvala ekipa bas sam nocas pricao prijateljem kako je super odziv na forumu i pravo je aktivan iznenadjen sam :cool::cool::cool::cool:

O boze boze sta si ti mislioo..pa naravno da je forumm za 5....
Nebi nas bilo toliko aktivni...:icon_smile::icon_smile:


a trojka ti je fujjjj..Ko te samo nagovori na crne felge sa ovim rubom crvenkapice:D:D:D
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Preljepa trica;),a sto se tice foruma...tu nema price najaci u bivsoj yugi a i sire:cool:
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

Najbolje je nazad ostaviti tablicu i zatvoriti bravu od gepeka i lajsnu iznad tablice da ostane gepek clean look, i naravno znak i brisac
 
RE: Evo nekoliko slika mog auta

to je vec vidjeno ja nastojim uraditi nesto po cemu ce moj golf biti jedinstven al vidjet cu nesto hvala na savjetu pozzz
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

jedna od najljepsih trica u bih sto sam vidio, svaka cast samo naprijed!
 
Član
RE: Evo nekoliko slika mog auta

jesu li ono slike iz Karlovca? cini mi se da je to ono mjesto gdje bude Opel meet... samo drugacije poredana auta:icon_smile:
trica je beton, jos joj dvica fali i bila bi petica:123:
 
Top