Golf III by el_dorado

Golf III by el_dorado

Član
Anais je napisao(la):
Samo lagano, nista na silu ;)

Hehehe, pa lagano je tek za sedmicu imam vremena, radi se jbg-a.

A bit ce aBd ubrzo i slike auta, kako je sve pocelo. I sta se sve desavalo do sadasnjeg izgleda.
 
Član
eto koliko si samo dobio sa ovom crnom mrezicom, drugi auto odmah, govorili smo ti i dok si sklapao auto da ce crna mrezica bolje da stoji, sad si se i sam uvjerio, dobro si postupio fino je sjelo, sad pici dalje:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
eto koliko si samo dobio sa ovom crnom mrezicom, drugi auto odmah, govorili smo ti i dok si sklapao auto da ce crna mrezica bolje da stoji, sad si se i sam uvjerio, dobro si postupio fino je sjelo, sad pici dalje:cool:

Ma kad sam postavio vidio sam da je jedno 1000000000% ljepse. Kada covjek uporedi slike, razlika ko nebo i zemlja. A picit ce se dalje aBd. nema stajanja.
 
Član
E pozdrav raja, da li bi mi neko mogao reci da gdje ima da se rade Carbon folije, a da je provjeren kvalitet. I koliko bi me otprilike izaslo presvlacenje haube i spigli.
 
Član
ooo sugrađanin neki, jos ima i tricu ko i ja :icon_biggrin: dobra je trica moze se gledati sprijeda iako nije original ali ne mora sve biti original :cool:
 
Top