Golf III by el_dorado - Kako je sve pocelo

Golf III by el_dorado - Kako je sve pocelo

Legend
el_dorado je napisao(la):
enesss je napisao(la):
Puno bolje izgleda druze,sivo je bas nekako bilo mrljavo ;)

Sto se tice stila , zaobici cu pametovanje , svi imamo svoje zelje i viziju kako odraditi auto , super ovo moze ispasti samo sa malo para ne ....
Problem s ovim dubokim branicima ....ako imas male felge , branik ti na zemlji haman (lomis ga) a prostor izmedju gume i obrve ogroman ,.....odnosno naprijed lijep a sa strane nikako :cool: , hocu reci ovakav body kit odmah vuce neke 17-ke da mozes normalno voziti a guma lijepo kod obrve.... pa felge dalje vuku na izvlacenje obrva :D itd itd .... nikad kraja :cool:

uz ovo sve sad za neke solidne novce mozes kupiti prozirne farove i prednje zmigavce,mislim da ce 100x bolje i izgledati , a vjerujem da i to vec imas u planu ;) npr TAXI-BAR Gradiska ...oboje za nekih 200 - 230 KM

To je samo moje misljenje,samo naprijed,nadam se da ce sve doci na svoje,sretno dalje u radovima druze ;)

Hehhe, pa nebi ni valjalo da ima kraj. Prestalo bi biti interesantno :p. Salim se ba! Znam da felge moram vece uzet, vidjet cu da budu 16-ke, jer nebi obrve da prijebajem ikako. A za branik mi je jasno :S. Sto se tice kristalnih farova to OK to ce abd doci, a zmigavci su bili. Medjutim u srijedu, sedmica kada je bio meeting u Sa., normala ja izasao ostavio auto na prakingu, i kad sam se vratio, vidio sam da mi je neko ukrao samo jedan ( Zmigavac i maglenka) tako da sam morao kupiti ove classic. Jbg-a bilo je pricvrsceno, ali divljak uspio da iscupa samo jedan, pomeo ga alarm i tako da nije izvadio drugi. Sranje zivo. Koliko se isplati stavljat da se ne desi opet ista prica?

Da u sustini to je to , samo onda gledaj 7....do 7,5J sirinu da ne grebe posto ti se ne rade obrve

U zadnje vrijeme se sve vise i vise krade , a na mk3 je bas pre lako skinuti zmigavce .... nista , sljedeci put kad uzmes,skines branik,postavis zmigavce i sa zadnje strane debelim vezicama i žicom utegnes,i vratis citav branik nazad pa neka onda iscupa papak..... :icon_mad:
 
Top