Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy je napisao(la):
e hvala...ponovo cu ga malo raditi, da nisam prekidao s poslom bilo bi sad lakse al sta je tu je...znaci sad nece biti bas u old school fazonu zbog novih fela, al meni se svidjele i kupi ih, sto ne znaci da ih necu mijenjati za neke bbs kad ispadne prilika... dalje, kristalnih stopki vise nema, dao ih starom, on ih neda nazad, kao ni onaj spojler sa gepeka :icon_mad: ..nabavio sam ponovo sportske opruge, crvene, pa cu i to ovih dana staviti, ponovo trebam kupiti branik bez kuke, vracen je gti lip naprijed, maska bez znaka, kristalni farovi i zmigavci prednji....znaci felge i spustanje, sad za sad, pa cemo dalje lagano..
slike sutra.. ;)

sretno buraz
samo lagano i drago mi je da si se vratio opet nama chunerima dvica haha :)

sutra sam u visokom, pa ako ima bujruma da naletim do kaknja da vidim kako napreduju radovi ? :)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

fidel je napisao(la):
znaci nes odustat na sciroccu?pa hadj stavljaj slike fela

ne odustajem ni od jednog..a nisam fele slikao, ma sto bi nas narod rekao "petokrake"..hehe nisu uopste old school al meni se svidjele..ko zna mozda ih prodam pa kupim opet bbs-ice, imaju 8 rupa tako da nebi trebao biti problem prodat ih..a imam i sad one mrezaste sto su mi bile na golfu, mozda i njih stavim..ne znam..

.nOKe je napisao(la):
sretno buraz
samo lagano i drago mi je da si se vratio opet nama chunerima dvica haha :)

sutra sam u visokom, pa ako ima bujruma da naletim do kaknja da vidim kako napreduju radovi ? :)

hvala drug..
ne mogu ti reci da nema bujruma, al mislim da bi ti dok bi dosao do mene ostao i bez ralice i bez kartera, put je haos, dignut asfalt, radi se novi..a hoces li biti u mostaru, idem ja tamo sa njim pa se mozemo malo i poslikati... ;)
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

ma kume, one mrezaste, 185 50 ili 195 45 gume, u pod koliko moze i furaj oldschool samo :)
taj golf je stvoren za tog vjeruj mi :) :)

ev ti samo jedna podsticajna heheh



pozz
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

nije to nikakav problem, mrezaste su mi na sciroccu, samo ih izmijenjam..al su 6 jota, ja stavio 185/55 i opet debelo izgleda, nije guma nimalo navucena.. a na ovima sad su mi 195/55 i opet gume izgledaju malo navuceno.. kupujem 4 crvene opruge pa vidjecemo koliko ce u pod..
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy je napisao(la):
nije to nikakav problem, mrezaste su mi na sciroccu, samo ih izmijenjam..al su 6 jota, ja stavio 185/55 i opet debelo izgleda, nije guma nimalo navucena.. a na ovima sad su mi 195/55 i opet gume izgledaju malo navuceno.. kupujem 4 crvene opruge pa vidjecemo koliko ce u pod..

one su 6.5 ja mislim, pa jbg, 195 45 sasvim solidno izgleda, ma ne mora ni bit navuceno, i to lagano isfurava heheh :cool:

kako god, treba bit unikatan sa stilom ;)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

vidjecemo sta ce od planova odraditi.. a ev izasao sad da uslikam fele, malo prljave, al su ocuvane, sa gumama bridgestone 195/50 R15.. znam da nisu old school al meni dobree...vjerovatno ih opet zamijenim, ali neka ih sada, malo za promjenu...
hvx6z5.jpg
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

ovakve su u zenici na onom plavom golfu,nazad pise GOTT
meni extra izgledaju
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

prijatelju svaka cast,nema dalje vratis ga u ono stanje kakav je bio prije,schiroco nikad nemoze izgledati kao golf ali eto oba auta su legende,na mom golfu su duboki branici,meni se to vise svidja ali nikad nisma biop protiv toga da se stave u stari,ja kad bi stavljao plastike oko obrva ja bi i stavio one pragove njegove fabricke(gti,gti 16v),ako ih uspijes pronaci....
lijep autic nema sta...
a sto se tice sponzora i veronike....tu bas trebas produbiti djep...Dok je upakujes dok nastelujes pa onda se spremiti na taj sok prelaza sa dizela na sestaka...nije jednostavno heheh pozzz
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

ma dobre fele, beton..veceras malo ofarbao klijesta i dobose, sutra idem po opruge, skidam kuku tako da do mostara na nesta lici..bice slike sutra, nisam stigao veceras slikat..
a necu duboki branika nikako,mani toga..samo cu jos par stvari skinuti sa njega, nista necu dodati..
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

fidel je napisao(la):
felgu su beton.gdje si ih kupio

dovukao momak iz slovenija audi jaje,na njemu dosle...i prekjucer ih ja kupio..

ev veceras spusten golf, na crvenim oprugama i plinskim amortizerima,sva 4 Boge turbo, otisao je prilicno nisko, ja zadovoljan..ev dvije slikice, bice vise kad bude ljepse vrijeme.. trebam jos kuku

eakzrr.jpg

2cigsw6.jpg
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Kako mi se sviđa ovaj Ogyev Golf,nešto neopisivo....;)

Svaka čast,nemoj puno pretjeravati samo.:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top