Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

e to se trazi...boja je ista, idu definitivno crvene crte, felge su slicne :), skinucu obrvu sa prednjih farova i skinem kuku, jos malo skratim opruge i to je to... jedino nemam ove rubove na blatobranima plasticne.. i jos otvorim prozore i skinem tablice :)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Dosta si pomogao,hajd sad spavaj :) A i felge sto sam nasao su skoro iste, ako nisu i iste kao ove na ovom golfu, al ne mogu sad uzet i muziku i felge... Ma pomalo, bice felgi..
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Ako si nasao ove felge kao gore na slici BBS RS, ako su imalo povoljne uzmi ih, jer ih tesko naci... za golfa kao da su pravljene...

p.s.

Koja im je cijena sa gumama?
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

vw_damir je napisao(la):
Ovo od tebe ocekujem :icon_redface: :icon_biggrin: :cool:

damire kralju, eh svaka ti cast na ovim slikama
jarane uljepsao si mi noc, fakat hvala

respect
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

.nOKe je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Ovo od tebe ocekujem :icon_redface: :icon_biggrin: :cool:

damire kralju, eh svaka ti cast na ovim slikama
jarane uljepsao si mi noc, fakat hvala

respect

hahaha :cool:

Golf je... nema dalje :) :)
Jel te ovo nafurao da i ti svog radis na ovaj fazon :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

vw_damir je napisao(la):
Ovo od tebe ocekujem :icon_redface: :icon_biggrin: :cool:

Danas sam uradio crvene linije na lajsnama bocnim i na maski, skinuo obrvu sa nje, skratio opruge (sportske), a jos cu malo rezat kad stignem..kad bude vremena ovih dana uradicu i lajsne na branicima i stavim slike...uglavnom, mnoooogo ljepse izgleda.....i jos famozni spojler od GTI-a i bice bolji od ovog na slikama :) pozz
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Svaka cast ;) kad sve zavrsis poslikaj ga ;) po mogucnosti u rezoluciji 1024 ili vecoj....

p.s.

vidim ti ja sutra za spojler... ;)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

vw_damir je napisao(la):
Svaka cast ;) kad sve zavrsis poslikaj ga ;) po mogucnosti u rezoluciji 1024 ili vecoj....

p.s.

vidim ti ja sutra za spojler... ;)

hajd,drug, vidi ima li gdje, ja cu u petak ici do Konjica, pa cu se uvracat gdje god vidim Golfa bez tabli :) Uglavnom,ako bude sta zovi...
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Ogi, koje je godiste golf, jeli ikad lakiran ili je samo dobro ocuvan?

p.s.

koliko je placen?
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

vw_damir je napisao(la):
hahaha :cool:

Golf je... nema dalje :) :)
Jel te ovo nafurao da i ti svog radis na ovaj fazon :icon_biggrin:
pa nije braca,ja sam htio da bude german 100%, medjutim sad imam neki drugi plan, jer su duboke karambolke, nisu ove tanke tako da ne mogu furati ovaj clean german style bez 9j nikako..
Oggy je napisao(la):
Danas sam uradio crvene linije na lajsnama bocnim i na maski, skinuo obrvu sa nje, skratio opruge (sportske), a jos cu malo rezat kad stignem..kad bude vremena ovih dana uradicu i lajsne na branicima i stavim slike...uglavnom, mnoooogo ljepse izgleda.....i jos famozni spojler od GTI-a i bice bolji od ovog na slikama :) pozz

jos da kupis ove moje fele :D
hahaha
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

1985. godiste, ja ga nisam lakirao, cini mi se da su lakirani prednji blatobrani nekad, placen 4000KM.. trebam mu lakirati haubu, ima malo korozije na cosku,ne vidi se dok se dobro ne zagleda,al ja prvo to primjetim kad pogledam naprijed,tako da ce se to lakirati... standardna je oprema, interijer nije nesto radjen jedino proilisana sjedista (vozacevo malo osteceno),ima grijanje u njima al ne radi, siber, stavio volan od trice, farbao kazalje crvenom fluorescentnom, unutra steke stavio od passat santane,one chromirane, cd nedavno ukrali i zvucnike, tako da je sad kasetas Pioneer i onaj mali mp3 za upaljac, plave led diode u onom kinu za ventilaciju... ima i tonirana stakla, nekakav alarm,i kuku :) to se skida uskoro...ostalo se vidi na slikama...
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

.nOKe je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
hahaha :cool:

Golf je... nema dalje :) :)
Jel te ovo nafurao da i ti svog radis na ovaj fazon :icon_biggrin:
pa nije braca,ja sam htio da bude german 100%, medjutim sad imam neki drugi plan, jer su duboke karambolke, nisu ove tanke tako da ne mogu furati ovaj clean german style bez 9j nikako..
Oggy je napisao(la):
Danas sam uradio crvene linije na lajsnama bocnim i na maski, skinuo obrvu sa nje, skratio opruge (sportske), a jos cu malo rezat kad stignem..kad bude vremena ovih dana uradicu i lajsne na branicima i stavim slike...uglavnom, mnoooogo ljepse izgleda.....i jos famozni spojler od GTI-a i bice bolji od ovog na slikama :) pozz

jos da kupis ove moje fele :D
hahaha

nebi ja tebe raskucio...a ni sebe za 700KM..
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

stvarno . . .nisam odavno vidio ljepseg golfa nista pretjerano prava mjera , . prelijep jee .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top