Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

.nOKe je napisao(la):
ponesi meni taj transparentni, da vidis sta je chuning :D
potrosio cijeli sprej..i dzaba
aa imam i novi motor za ubacit u njega,doduse i dalje cu sipat naftu.. motor je turbo dizel, 51kW, bio na njemu inercooler al je skinut...ovih dana bi se trebalo ubacit,cim bude vremena...pa vidjecemo ko ce da dobije onaj intercooler ;)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Petar_im je napisao(la):
Momci ako je ovo vama mjera ja ne znam šta je vama spušteno :D :D

Mjera jeste..ali na oprugama, nize ne ide, dok sa gewindama je druga prica..
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Alene, de Boga ti slikaj Golfa pored Fice :D
jesi radio na njemu sta ? Ili ti truhne onako gore ?
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

funky je napisao(la):
Alene, de Boga ti slikaj Golfa pored Fice :D
jesi radio na njemu sta ? Ili ti truhne onako gore ?

ma nisam na fici nista radio, cijelu zimu stoji vani nepokriven, a posudio covjeku razvodnik sa njega pa cekam da mi vrati..ne mogu sve stici, radim golfa i scirocca..
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

.nOKe je napisao(la):
aj ja nabavio galeriju, ocemol ici na oldskul il ne :p

ja sta nego idemo..ja jos nisam nasao,jesam al traze ljudi 20 marki,e ne dam,znam da ce je bacit kad-tad...
a nabavio sam sebi motor, bicu brzi od tebe..1.6TD 51kW, turbina sa vodenim hladjenjem, jos intercooler i dosta za golfa...
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy je napisao(la):
ja sta nego idemo..ja jos nisam nasao,jesam al traze ljudi 20 marki,e ne dam,znam da ce je bacit kad-tad...
a nabavio sam sebi motor, bicu brzi od tebe..1.6TD 51kW, turbina sa vodenim hladjenjem, jos intercooler i dosta za golfa...

pa to je isti motor kao kod mene :icon_smile: nista bez ICa il izvornog 59kW (to ti je moja preporuka)
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

za sve german,rat styl,oldschool i sve ostale anti plastik styl pozdrav i puna podrska iz ovog dijela bosne... ;)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

ev danas kupljen branik bez tablice, Made in USA :icon_smile: jest da je bio skup ko i nov duboki branik, al ga nema svako..mozda niko u BiH...odmah je postavljen i nema vise crvenih crta, bar naprijed..... sad jedna slika, sutra vise, moram jos drugu tablicu napravit, manju..
ztetqu.jpg
 
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy.. update: novi branik!

opaaaaa :)
extrica drug, za tablicu samo ganjaj orginalnu, nemoj ti nista pravit da te ovi smetljari nebi peglali, pokusaj napravit onu kao kod mene, mislim da bi se dobro uklopila :)

svidja mi se ovaj branik pravo, morat cu ga pogledati i uzivo :D
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy.. update: novi branik!

ma necu je ja pravit, nego cu narucit negdje,kakav ja..gdje si ti pravio, sutra cu u sarajevo, ako imas kad da odemo na kafu i da vidimo za tu tablicu..? branik je pravi, jest da nije bilo gornje lajsne, ove chromirane, pa sam nesta napravio, dobro izgleda pravo..a i zmigavci mi ovi drugaciji, ne pasu ni od cega, tako da nema vise kristalnih, al imaju i ovi poziciju..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top