Golf II - obični, TD ili TD Intercooler?

Golf II - obični, TD ili TD Intercooler?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Već duže vremena tražim golfa mkII i napokon sam našao nešto po mom ukusu (GTD Special 59 kw sa intercoolerom) ali sad sam u dilemi dali uzeti tog GTD-a, obični dizel ili TD 44 odnosno 51 kw...

Ja bi najradije uzeo ovaj sa intercoolerom al već par ljudi mi govore da su ti rijetki i da sam pravo nadrljao ako ode turbina ili boš pumpa jer je to dvoje teško naći za taj model... Isto tako, navodno kod većine puca glava motora i sl problemi... Možda su glupa pitanja ali laik sam, ne razumijem se puno oko tih stvari :icon_evil:

Jedino znam da ovaj golf ide ko metak i da ne troši puno što je za mene jako bitno :)

E sad mi treba vaša pomoć pošto ću za par dana definitivno uzeti nešto...?
 
Član
bez razmisljanja GTD 59 kw...ovi ce ti nakon nekog vremena dosaditi i trazit ces nesto brze itd..ako je dobra limarija GTD;);)
 
Član
zilla_ je napisao(la):
Već duže vremena tražim golfa mkII i napokon sam našao nešto po mom ukusu (GTD Special 59 kw sa intercoolerom) ali sad sam u dilemi dali uzeti tog GTD-a, obični dizel ili TD 44 odnosno 51 kw...

Ja bi najradije uzeo ovaj sa intercoolerom al već par ljudi mi govore da su ti rijetki i da sam pravo nadrljao ako ode turbina ili boš pumpa jer je to dvoje teško naći za taj model... Isto tako, navodno kod većine puca glava motora i sl problemi... Možda su glupa pitanja ali laik sam, ne razumijem se puno oko tih stvari :icon_evil:

Jedino znam da ovaj golf ide ko metak i da ne troši puno što je za mene jako bitno :)

E sad mi treba vaša pomoć pošto ću za par dana definitivno uzeti nešto...?

lazu te drug :)
vozim interkulera nesto vise od pola godine, nikad nikakvh problema oko motora hvala Bogu :)
ako imas mogucnost, uzimaj ga ;)
 
Član
Ama uzimaj obicnog dizela... :D:D:D Sala naravno :D uzmi ti 59 kW sa intercooler-om sebi bez razmisljanja ako si nasao...
 
Član
Druze dijelova za golfove je sve manje i manje ;)
Nije ono ko prije otidji u kiosk i nasao si dio ;)

Ni ja se nebi puno mislio kao sto funky kaze uzmi 59kw.U mene je 51kw i zadovoljan sam..
 
Član
našao sam GTD sa intercoolerom i to special model... ima nekih dodatnih zajebancija koliko sma skužio... tu su sportska sjedišta, stakla u boji, duboke karambolke i to... meni se odma svidio al uvijek se nađe neko pametan da stvori neku sumnju... da sam prije dobio ove savjete već bi ga vozao :icon_biggrin:
 
Član
Nisu to noviji neki motori sto imaju probleme sa tubinom,naravno kvar se uvijek moze i desiti..i ovo za glavu motora prvo cujem od tebe--

zilla_ je napisao(la):
našao sam GTD sa intercoolerom i to special model... ima nekih dodatnih zajebancija koliko sma skužio... tu su sportska sjedišta, stakla u boji, duboke karambolke i to... meni se odma svidio al uvijek se nađe neko pametan da stvori neku sumnju... da sam prije dobio ove savjete već bi ga vozao :icon_biggrin:

jos ako je 4 vrata..;) ;)
Imas li slucajno slika ili link neki ?
 
Član
Stvarno je rijedak taj motor ,šuplja priča:lol: ,osim u Golfu i Jetti ,taj motor se nalazi al u baš svakom svakom Passatu TD B3 i audiu 80 TD (vrlo rijetki auti na našim ulicama:lol:)
Ako je to ičemu auto , bez razmišljanja interkulera.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top