Golf II -Idemo dalje....

Golf II -Idemo dalje....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf MK2 Stigo Jap :D

Drug fina vozilica pravo samo naprijed ;) a sto se tiche lonca zadnjeg mora se moc upasovat al malo samo izmijeniti nosac svaki malo bolji majstor moze to napraviti zato ne odustaj lako neg potrazi josh kojeg majstora ;)
 
Legend
RE: Golf MK2 Stigo Jap :D

nemoj odmah odustajati,ajde do mraka cu ti uslikat kako u mene ispod auta izleda
navarene su 2 sipkice da se zakaci gdje je stari lonac bio....
 
Član
RE: Golf MK2

ama mora se moci uglaviti,nego majstoru mrsko bilo da caprka,nemre odsijeci i zavari,nije bas plug & play na svako auto.malo treba variti dovariti rezati sjeckati,nosace nove,al ima da bude ko bombona kad se sredi
ne odustaje se tako lako
 
Početnik
RE: Golf MK2

Joj sta sam ja sve prekrajao,sam sebi komplet aupuh na sciroccu radio,jos veterinar, a da "majstor" ne moze..valjda nema ili zivaca ili vremena..
Dao bi ti ja Remus za njega,originalni,bas za golfa dvicu...sa dva izlaza,meni malo prevelik na sciroccu, al ne znam kakav ce mi biti zvuk sa ovim,vjerovatno ne ko sa remusom..
 
Član
RE: Golf MK2

sa ovim ti moze samo biti bolji zvuk,jer ovaj auspuh je pravljen samo za zvuk.
nije da reklamiram auspuh,nego imam ovakav potpuno isti al remus,a drug ima isti takav samo no name i isti zvukovi,kod mene jachi,jbga vise ccm3
 
Početnik
RE: Golf MK2

Evo slika remusa...bio na golfu,ne moze ti niko reci da ne odgovara,za golfa i pravljen... samo meni na sciroccu ne izgleda bas naj., zvuk je ekstra,nema sta,original remus typ s3, nije kopija..da si blize ja bi ti ga i postavio..
2cy2wzs.jpg
 
Član
RE: Golf MK2

dogovorio sam s nenadom neke stvari danas...za par dana bi nesto moglo i da bruji ;)
 
Početnik
RE: Golf MK2

sta bi bez nenada ;) hajd pa da vidim kakav je zvuk, da prodam remus i uzmem i ja sebi jedan taj od nenada..
 
Član
RE: Golf MK2

Uf ovo mi se svidja, koliko je para ovakav auspuh (lonac/zavrsetak)? Malo mi je bilo cudno dok sam ga sazvakao u glavi, ali sada bih ga nabacio na svog "polju". Zamislite kako bi glupavo izgledao Polo hlebar od 1300ccm sa ovakvom rorom, :lol:, mislim da cu pokusati....
 
Član
RE: Golf MK2

Eh evo danas se opet malo radilo...

U pitanju su folije...

stare su dosta izblijedile...pa se malo radilo
Uradjene su za sad zadnja 3 stakla i stavljena na prednju sajbu crna mat traka...
za koji dan bi trebale i prednja stakla da se urade...
a folije je radio niko drugi,nego drug Trizex:cool:

A to je sve ovako proteklo...
Pocetak skidanja starih folija...







Mjerenje i rezanje za zadnju sajbu....



Pa onda skinute sve stare folije...to sam ja morao dok je triza ganjao preminger po livadi...


Onda nam je dosao drug LOVER,gdje nam je donio cak i dorucak :lol::lol:

Trizex VS Lover



Trizex and Got2b



Loverove Rospije :cool:


Eh pa se onda malo radila i prednja sajba....
Stavljena je mat crna traka nekih cca.13cm







I evo koja za kraj...







uskoro nastavak radova:cool::lol:
 
Član
RE: Golf MK2

Pitao sam se gdje su nestale one crnobijele slike sto ih toliko volis, kad one na kraju, naravno :p vidimo se za koji dan ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top