Golf II GTI 8v

Golf II GTI 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf II GTI 8v mali update

radi se o mali farovima, ukratko dobio na poklon jednu lecu (clan elektricar) drugu kupio i bacilo se na posao tj bacio se elektricar na posao :lol:
malo se rezalo





pa se uklapljalo i sarafalo



i na kraju



mislio sam i ofarbati sjenilo u mat crnu ali eto ostavio sam ovako nije tesko rastaviti far pa ofarbati, sve u svemu ja zadovoljan extra je ispalo. Postavljeno na auto ali mrak pa se ne vidi kako izgleda na autu. Bice slika po danu.....
 
Član
RE: Golf II GTI 8v update....26.12.2011

samo neka je projektora, samo rokaj:cool::cool:

cekamo slike kako izgleda na autu
 
Član
RE: Golf II GTI 8v update....26.12.2011

tvrdoglavi je napisao(la):
svaka cast,odlicno...sad mozes razmisljat o xenonima ;)

hvala a vidjet cemo o xenonima mozda cu i druge farove uraditi sa lecama pa cu u njih staviti xenone a u ove male staviti smd ;)

ArminM je napisao(la):
samo neka je projektora, samo rokaj:cool::cool:

cekamo slike kako izgleda na autu

jest vala :cool: a slike ce u toku dana dok se nakanim na ovu hladnocu izaci :lol:
 
RE: Golf II GTI 8v update....26.12.2011

al reze ova FK brusilica :D ,........ ugl, sve extra ispalo taman fino obasja cestu ;)
 
Legend
RE: Golf II GTI 8v update....26.12.2011

SUper izgleda, jesi ubacio obicne sijalice u ovo ili ?
 
Legend
RE: Golf II GTI 8v update....26.12.2011

aha, hoces to koristit kao dnevno svijetlo ili ces kao duga ?
 
Član
RE: Golf II GTI 8v update....26.12.2011

.nOKe je napisao(la):
aha, hoces to koristit kao dnevno svijetlo ili ces kao duga ?

vec su kao dnevna stavljen hehehe sad idemo u potragu za novim parom da stavim u druge ;)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v update....26.12.2011

Lijepo samo dok ne vidim ne ocjenujem...hehehhehehehhe...to su znači ti radovi bili...xd:cool:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v update....26.12.2011

da to su ti radovi hehehe i bice jos radova aBd ali lagano :icon_smile: kad cu ja tebe ocjeniti ? (chiza) :D
 
Legend
RE: Golf II GTI 8v update....26.12.2011

AmmaR84 je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
aha, hoces to koristit kao dnevno svijetlo ili ces kao duga ?

vec su kao dnevna stavljen hehehe sad idemo u potragu za novim parom da stavim u druge ;)

Sretno brate, dobro ce to izgledat, znas i sam :)
samo ganjaj kakva dobra sociva, da se ne patis, mozda bi ti najbolje bilo da skupis pare i da uzmes projektore.. da imas ovamo kratko i dugo, a ovo u sredini da koristis kao maglenjak ili dnevno..

:icon_smile:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v update....26.12.2011

AmmaR84 je napisao(la):
da to su ti radovi hehehe i bice jos radova aBd ali lagano :icon_smile: kad cu ja tebe ocjeniti ? (chiza) :D
hahhaha znaš d anisma ja trkač....al ne bježim niakd od tog malo potezanja..al sve u granicama normale..heheh..vazda u životu....:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top