GOLF II GTI 1.8 8v

GOLF II GTI 1.8 8v

Član
mozeli mi ko reci kako i dal je moguce ugraditi kompresor ili turbo na ovaj motor.... ;)
il neki drugi nacin pojacavanja konjova ^^
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Naravno, vw ga je ugradio prije više od 20 godina.

Daj reci ti meni koliko imaš godina?

samo zensko dolazi u obzir :)
23ca....


i posto nemam dovoljan br. postova da bih postaviopitanje na auto dijelovima...
procesor za 1.8 8v (037 906 022 AM) DigiFant!!!! gdje da ga nabavim posto je moj u kanti za smece ....
 
Član
i sta bi??? dal ima neko ovde da mu se obratim za to....il da fatam zilu na okupljanju ;)
 
Član
naravno da moze.... taj ti motor ima 4 klipa, znaci trebace ti cetiri turbine, onda dva interkulera po turbini, znaci to je 8 interkulera, onda ce ti trebat jedno 10m cijevi da se to sve navari... ocam u mene u komšije, to uradio da GTI.ju, 230KS na tockovima, ne moze da vozi pravo.... :123: posto ce ti motor imat vise snage, trebaju ti i crvene opruge, imam jarana reze na metar, kolko ti treba ;)
 
preskupa investicija, riskiranje zivota, zato slabo ko hoce da ti pomogne,,,,,


prelistaj malo savjete, bilo je vec tema o tome bruku, a ako ti je motor kodne oznake PD, koliko se sjecam na nekim automobilima je g-loader dolazio fabricki na njima, pa se raspitaj i o tome,,,,
 
Legend
i mnogi ce ti reci da ubacis sebi sesnesku ili abf-a jer turbinu ne treba samo zasarafiti, ima tu kamara posla, a da se ne prica o ciframa zbog kojih ce te glava zaboliti;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
i mnogi ce ti reci da ubacis sebi sesnesku ili abf-a jer turbinu ne treba samo zasarafiti, ima tu kamara posla, a da se ne prica o ciframa zbog kojih ce te glava zaboliti;)

vec sam se nasikirao jbte.... ok hvala momci ;)
 
Top