Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Član
al' najjace mi je kad je jednom bila rasprava da TDI (onaj sa crvenim slovima :D ) moze oderat' VR6 :lol: :lol: :lol:

sto se tice body kit-a, najbolje je da ga tretiras industrijskim fenom, nadji na forumu garazu clana NikolaGTI, on je svoje rubove osvjezio na taj nacin ;)
 
Član
Ma odradit cu to sa plastic primerom i sprejem..pa vidjet cemo kako ce ispasti..

A pored toga....Smijesna je rasprava o tome koje je auto brze i na koji nacin...to ti je samo bezvezno trosenje slova na tastaturi i kupljenje minusa kod normalnih ljudi koji to citaju :lol: hahahaha.... :icon_exclaim:
 
Član
Carbon je napisao(la):
al' najjace mi je kad je jednom bila rasprava da TDI (onaj sa crvenim slovima :D ) moze oderat' VR6 :lol: :lol: :lol:

:lol: Znam citao sam to i to ne oderati,ma taknes gas VR osta 200 metara,mozda bi Schumacher sa F1 bolidom izasao na kraj sa 2.0 tedeijem a 3.0 prelazi u Warp :lol: .A tamo nidje veze,obican dizel motor od 130 ks,nis posebno, samo 40 ks slabiji od VRa :icon_biggrin: . Da kao sto rece toro tu se nema sta raspravljati,ta rasprava je normalnim ljudima smjesna :icon_biggrin:
 
Top