Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Član
I kada sam sve pripremio za zimski setup..Permant,gume,felge,plasticene obruceve sinoc ispade belaj...prilikom parkiranja zacujem grebanje pod haubom i vidim da sam izgubio volan,bio je uzasno tezak za motanje. Stanem,otvorim haubu kad belaj....Spao sa remenica i spanera mikro remen i sa druge remenice onaj mali remen od serva :icon_mad:

 
Član
Meni volan počeo da preskače danas...siđem u kanal i dotengenm servo remen se bio opustio..hehehhe..sretno sa popravkom..pozzz
 
Član
Nedavno zavrsene i zajebancije oko mikro remena,spanera i malog remena od serva. Kupljeno novi spaner i novo remenje marke Continental....sada auto radi kao sat :icon_biggrin:

Pored toga nabacen i zimski setup...Gume su Dunlop SP winter sport M+S....Felge od golfa 3\ Vento sa odgovarajucim cepovima i obrucevima...



vise slika dok uhvatim malo vremena.....
 
Član
Fin Golfic, kolega mi ima orginal Fire and Ice, sa orginalnim felgama i 8v GTI masinom, predobar autic. Samo ga cuvaj rijetki su F&I
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Fin Golfic, kolega mi ima orginal Fire and Ice, sa orginalnim felgama i 8v GTI masinom, predobar autic. Samo ga cuvaj rijetki su F&I

Kod mene su samo zamijenjeni motor,instrument tabla (sat) zbog motora i felge..ostalo je sve originalno i tako ce da ostane...
 
DeLLoRto je napisao(la):
Nedavno zavrsene i zajebancije oko mikro remena,spanera i malog remena od serva. Kupljeno novi spaner i novo remenje marke Continental....sada auto radi kao sat :icon_biggrin:

Pored toga nabacen i zimski setup...Gume su Dunlop SP winter sport M+S....Felge od golfa 3\ Vento sa odgovarajucim cepovima i obrucevima...



vise slika dok uhvatim malo vremena.....

Braca Blizanci sad na zimskom setup.moj i tvoj ;);):cool:
slika0962.jpg

slika0961.jpg
 
Član
nisu isti cepovi....hehehehe....Laik bi pomislio da je rijec o istom autu...
salu na stranu..meni iskreno nema bolji i ljepsi zimski setup...samo sto ja jos moram prednji spojler skinuti,da ne bih gdje ostao bez njega dok ne prodje snijeg....
 
Član
jako dobar primjerak golfa nek je sa srecom i sto vise kilometraze malo je ovih fire and ice ocuvanih :)
 
DeLLoRto je napisao(la):
nisu isti cepovi....hehehehe....Laik bi pomislio da je rijec o istom autu...
salu na stranu..meni iskreno nema bolji i ljepsi zimski setup...samo sto ja jos moram prednji spojler skinuti,da ne bih gdje ostao bez njega dok ne prodje snijeg....
ja sam svoj skinuo i stavio onaj mali isto org.ali nisam trebao,kod nas jos nikako nije padao snjeg :)
 
Top