Golf II 1.6 TD Intercooler Rabbit

Golf II 1.6 TD Intercooler Rabbit

ma odlican ti je Golf :)

a sto se tog motora tice,perfektan je!

ima mi drug Golfa dizela sa interkulerom,ide ko zmaj,nisam vjerovat mogao kako ga jednu noc zakuca u 180 kmh ko od sale :icon_eek:


samo mi cudno kako ta najjaca verzija dizela iz tog doba nema obrtomjer,poradi na tome :D da bude pravi diesel power :icon_biggrin:
 
Član
da i ja viKnem malo :D..nešto se sitno radilo kristalne štopke stavio malo sam se igrao ofarbao čeljusti ove u crveno :D.. evo nešto slika i unutrašnjosti.. uskoro (za 5-6 dana dok plata legne :D, kristalni farovi, bjeli žmigavci duboki zadnji branik možda i nove rorice ako budem mogao financijski i da tražio sam masku bez znaka sa 4 fara al mi ovaj kaže da ne paše zbog orginal mali farova cc... ev slike da ne gunđam više :D das auto xD

stari nešto prčKa u bašti tamo :D
juzonl.jpg

6zmsf6.jpg

2dugvhz.jpg

v61y55.jpg

2rg04mr.jpg

8yvpqo.jpg

a0z09i.jpg

2emjt5z.jpg

ea0a6f.jpg

158a61h.jpg
 
Član
odnijet ću ih sutra majstoru da ih pogleda...jer piše da pašu na ..golf keca, dvicu,, sirocoo i golf 3
 
Član
fina dvojkaa taj motorr jeee extraa, samo ga pazi odrzavaj i svaku sitnicu rjesavaj... jesi uzimao polovan org branik ili novi?
 
Član
hvala forare :D.. prednji sam nov kupio al nije to orginal bar mislim jer sam morao nosače svoje stare koristit..novi koji su došli nisu pasali...danas bio kod majstora gewinde će sutra biti postavljeni + servis lezajeva zadnji tockova prednjih i ostalih sitnica... 270 KM sa rukama.. ;(....a motor ću opet osvježit za koji mjesec dok bude parica :p...trebao bi mjenjat lijevi blatobraš još.vrata vozačeva mati udarila od stub iz garaže kad je izlazila otvorila vrata i u rikverc boom..zadnji branik duboki uzet...komplet auspuh od motora do kraja..i ispolirat ga ...abda u 8 mjesecu treba da bude tip top :D
 
Član
izmjeri otvor gdje se kopčaju na rukavac na dnu i vidi a mislim da ne odgovaraju ali eto vidi sa nekim ko ima gewinde na golfu 2
druže ipak si bio u pravu..gewinde su za keca...morale bi nekakve prepravke da se uradi da bi pasalo na golf 2...al sam odustao...momak od koga sam kupio nije ni on znao da ne pašu..ispao je fer i vratio mi novac...sad sam u dilemi ne znam više šta da kupimm...konto sam obične amortizere i nekakve sportske opruge.. da ga spustim malo..to mi je nekakv cilj..da ga bar nešto malo spusti...samo ne znam kako obični amortizeri djeluju na sportske opruge...da mi neće PROPIŠATI za godinu dana...ako ko ima kakav savjet ili je već upoznat bio bi zahvalan
 
Top