golf I Moj gosha...xD

golf I Moj gosha...xD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Moj gosha...xD

MACNE_Gti je napisao(la):
Kako toliko da ga spustim a felne 15" ima mi sj*e rubove....

ma jarane jes ti ikad ovo vidio???


8d33f38a.jpg

12318x.jpg

sadb.jpg

slikaphp1b.jpg

slikaphps.jpg

copyrightet1.jpg

00015eg6.jpg

golf1645ti9.jpg

4141816234_9f0a644dc0_b.jpg


eto ..pa zato se i stavljaju gevinde .. da ga mozes spustit a da nezulja.. naravno da se treba malo ustimavat i tako .. nemoras ti bas ovoliko .. al nesto u tim smislu ... a vako je kao KOZA !!! :smajli01:
 
Član
RE: Moj gosha...xD

joj ako jos ko stavi na slikama ovu gti ralicu ranit cu se,bezuspjesno je trazim,zar niko u ovoj *ebenoj BiH nema da mi je proda:icon_cry::icon_cry:
 
Početnik
RE: Moj gosha...xD

ArminM je napisao(la):
joj ako jos ko stavi na slikama ovu gti ralicu ranit cu se,bezuspjesno je trazim,zar niko u ovoj *ebenoj BiH nema da mi je proda:icon_cry::icon_cry:

zasto nekupis preko e-Bay /a ????
 
Član
RE: Moj gosha...xD

neznam sta si konto sa ovim naljepnicama,al sta god da si mislio katastrofa je ispalo...
 
Član
RE: Moj gosha...xD

sandi_azra je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
joj ako jos ko stavi na slikama ovu gti ralicu ranit cu se,bezuspjesno je trazim,zar niko u ovoj *ebenoj BiH nema da mi je proda:icon_cry::icon_cry:

zasto nekupis preko e-Bay /a ????

ne znam drug,nisam se jos nikad bavio e bay-om,nisam nikada nista kupio preko njih,,to je prvi razlog,sta mislis dal ima to,cijena kolika je???
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
al mene jos zanima sta ti znaci KOING:icon_question:
KONIG?

trebalo je da bude KONIG WHEELS .. marka ja mislim za felge

15466d1210887596-konig-wheels-now-india-dsc00157.jpg


Konig_m.jpg

ma znam i ja da je KONIG, zato sam ga i pitao sta mu je KOING:lol::lol:

eto svi su rekli da se naljepnice skinu, pa valjda ces nas poslusati;)
 
Nalepnice su skinute...xD...a zanima me za spustanje sta treba da uradim,meni napred kaci po rubovima,jednu gumu sam odrao skroz pa sam morao da je menjam(verovatno mi kaci zbog losih amortizera,ali i kad stavim ove nove i kad ga spustim ja msm da ce o5 kaciti)...???
 
Član
E drug i sam vozim keca i takodje imam 15ke na njemu (195/50) i kacalo mi je nazad na standardnim oprugama i amortizerima, zadnje rubove sam sirio ali bas malo, skoro neprimjetno (uklonjen onaj prsten unutra i malo sireni rubovi) i sad pun kad je ne kaca!
Napred ti kaca zbog losih amortizera 100posto jer napred ti felna vise izbacena nego nazad (standard za keca)
U svakom slucaju spustaj ga i mjera je
 
A reci mi za sirenje rubova,koliko bi to kostalo...nemam sad para za bacanje,pre bih stavio jaci motor,ovj je previse slab(1100kubika,ali ide dobro kad se uzme u obzir da ima 15-ke)...
 
Početnik
MACNE_Gti je napisao(la):
A reci mi za sirenje rubova,koliko bi to kostalo...nemam sad para za bacanje,pre bih stavio jaci motor,ovj je previse slab(1100kubika,ali ide dobro kad se uzme u obzir da ima 15-ke)...

ma netreba to puno .. to mozes sam ako imas aparat za varenje i kakvu brusilicu .. to se radi kad se stave gevinde i kad auto spustis do zeljene mjere .. i onda natrpas petoricu u auto (ne djece ) i malo provozes ako vidis da ti zapinje onda malo osjeces onaj lim ispod ruba i onda rub malo cekicom izbacis al polako ..najbolje onaj gumeni i ispeglas to lijepo ..nadjes komad lima i izrezes i zavaris na onaj lim gdje je osjecan onaj komad i uzmes temeljne farbe antiros i prefarbas 2 -3 puta da nehrdja ... al neces morat sirit nista spusti ga da ti izmedju gume i tog ruba ima 4 cm

evo ovako malo vislje nego sto je ovaj spusten

b7e68bca3f8ce56a6a9f43f808b38699.jpg


i onda ima da bude ko zvrk ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top