GOLF GTi16V silverstone

GOLF GTi16V silverstone

Član
Drago mi je vidjet ovako ocuvanog GTIja 16v,zvijerka :cool: .Ja nebi dirao nista na njemu ali radi po svom gustu.
 
sve sto radim ne odstupa od fabrike ;) tako da ce sve biti fabricki na njemu sto se bude raadilo :))

polako ce se poceti sa sredjivanjem za nekih 10tak dana, poliranje falca i farbanje srca, i ove cepove bbs trazim sva 4 nova kad bih nasao
 
Član
Cuvaj mu motor,rariteti su ovo vec a 16v je osjetljiv ali zato kad stisnes gas ureže te u sic 130 konjica u duji :cool:
 
evo jos necega sto cu staviti da mi stoji u garazi :D

03052011190.jpg
 
Član
Je l' se to meni čini ili ovaj sat uvije isto pokazuje, kao da ne radi:icon_question:






































:D

Samo naprijed, matori.:cool:
 
Član
Nikola_GTI_16V je napisao(la):
cini ti se, sat je ispravan i pokazuje stvarno vreme, ne znam po cemu si to zakljucio da uvek isto pokazuje...?
:lol: :lol: Ma vidis da te zajebava,na slici uvijek isto pokaziva tj stoji :lol:
 
dugo me nije bilo na forumu pa da osvezim malo temu, nabavio sam jos jedan komplet bbs rm samo 012 bez cepova ali sam ga ubrzo prodao i kupio drugi bbs rm002 ali sa cepovima i gumama, stavljene su led stopke, rubovi na prvim bbs felnama su ispolirani ali srce nije ofarbano jos uvek, auto je trenutno kod limara radi se limarijski deo gde je pokazalo malo na rubovima i sajtnama (nista strasno ali bolje na vreme leciti) skinuti su zadnji znakovi clean look, evo par slika da se vidi, a kad uzmem auto od limara bice slika kako je sve ispalo..














i ja na kraju :D
p1000401dq.jpg

i drugi set bbs rm002
 
hvala, ima jos radova, obecani gti body kit, nadam se da cu poceti da ga pakujem kada ga uzmem od limara, mada imam problem sa prednjim branikom jos ga nisam nabavio, ali sam nasao golfa fire and ice pa cu mozda skinuti sa njega prednji branik dok ne nabavim drugi..
 
pa mnogi su mi rekli da ne stavljam duboke branike, ali posto sam vec nabavio sve pragove rubove i lajsne a i svidja mi se vise sa dubokim branicima najverovatnije da cu ih staviti

sirenje nece skoro pasti posto su obruci skuplji nego felne, ova dva kompleta sam platio po 200e, a samo 4 obruca kostaju toliko, tako da ce to sacekati neke bolje dane, ali patosiranje ce pasti najverovatnije sledeceg leta..
 
Top