GOLF GTi16V silverstone

GOLF GTi16V silverstone

Član
Nikola_GTI_16V je napisao(la):
ima nekih prepravki, treba da se napravi distancer-ploca izmedju krova i motorica na kome ce da se drzi motorce, i zupcanik sa rucice za otvaranje treba da se prebaci na motorce i da se zanituje.

a uvoz je bio pusten prosle godine od maja meseca do avgusta, brate imao si 3 meseca da cujes za carinu ;)
uslov je bio da moras biti vlasnik auta od pre 2009god, ako si vlasnik auta u 2009god nisi mogao cariniti, to je bilo neka glupost zbog automobila koji su bili carinjeni preko crne gore i nasi ljudi ih vozili na CG tablicama a posto je crna gora bila u sastavu srbije do 2008 god, oni su uveli uslov da mogu da se ocarine automobili samo do tada dok je crna gora bila sastav srbije.

Ne znam od kad je bilo, zaboravio sam, znam samo kad sam došao u BG, drugar vozi novi auto i kaže, platio ga 900 Evra.:icon_eek: Tad on meni objasni da su dozvolili, on fino skoknuo do Švabije, uzeo auto i boli ga uvo. Kasnije je uzeo još par i preprodao. Za to vrijeme sam bio u BiH, taman se vratio iz Srbije, tako da nisam uopšte pratio dešavanja i bio u toku, jbg, a tražio auto ovdje da uzmem. Imam papire, mogao sam kupiti, ali nisam i jbg.:cool:
 
jbg ja imao 5 stranca kuci i sve ocarinio, ko zna kada ce opet biti carina mozda nikad a nesto mi sumnjiva i ova za euro 3 da ce da je ukinu jos malo.....
 
Član
Pravili su svi zivi spediteri lazna ovlascenja i slicne dokaze da je auto bio u necijem vlasnistvu pre 2009. godine, murija je cekala da sve to prodje uzela drzava poreze i onda krenuli sa oduzimanjem vozila, kod mene u Cacku je oduzeto vise stotina auta: http://www.vesti.rs/Vesti/Oduzeti-crnogorci-u-Cacku.html .
 
malo osvezenje teme, na autu su stavljeni kristalni stopovi i juce sam nabavio gti body kit

10032011194.jpg
 
trenutno nemam slike ali bice sledece nedelje, body kit nece jos da se montira zato sto fale tri lajsne na vratima i prednji duboki branik, tako da dok se to ne nabavi nece ici jos na auto
 
ugradio sam pre par dana daljinsko zatvaranje prozora i sibera, evo snimka

http://www.youtube.com/watch?v=vUeGdr9AJWA&feature=related

a u toku je spustanje auta weitec zelene opruge, oko 5cm bi trebalo da spuste auto
 
Top