GOLF GTi16V silverstone

GOLF GTi16V silverstone

Početnik
uhhh.najbolja dvojka koju sam dosad vidio..svaka cast,samo bez chuninga i samo fabrika...sve najbolje u nastavku
 
Sarajlic je napisao(la):
uhhh.najbolja dvojka koju sam dosad vidio..svaka cast,samo bez chuninga i samo fabrika...sve najbolje u nastavku

toj dvici samo fali naprijed onaj znak gti 16v i ona je preverzija ima moj drug istu stranca ....
 
pod haubom je PL 129ks, motorce za siber je od pasata a kutiju sam pravio od poliestera pa presvukao eko kozom..

znakove planiram sve da poskidam, german style clean look ;)
 
Član
Nikola_GTI_16V je napisao(la):
pod haubom je PL 129ks, motorce za siber je od pasata a kutiju sam pravio od poliestera pa presvukao eko kozom..

znakove planiram sve da poskidam, german style clean look ;)



golf gti 16v nazad sto ti je i ovi GTI amblemi sa strana, ako mogu da rezervisem za kupnju?

ako si zainteresiran javi se.
 
ne verujem da cu da prodajem cuvacu ih za svaki slucaj ali mislim da mogu da ti nabavim, sutra idem u auto otpad a video sam da ima 3 golfa gti 16v pa ako ima znakova skinucu ih
 
Nikola_GTI_16V je napisao(la):
pod haubom je PL 129ks, motorce za siber je od pasata a kutiju sam pravio od poliestera pa presvukao eko kozom..

znakove planiram sve da poskidam, german style clean look ;)



Znaci dobro mislim,moze se stavit motoric od pasata..
Jeli ga tesko ugradit...i ima li prepravki puno osim ove plastike preko njega?

Ajde prodaj mi tacho :) :)
Jos jednom pohvale za auto
 
Član
Kako si ga uspio registrovati na vaše table,kolika je to granica starosti u Srbiji za uvoz :D

Inače, veoma dobra dvojka samo tako nastavi...
 
Član
Schumi je napisao(la):
Kako si ga uspio registrovati na vaše table,kolika je to granica starosti u Srbiji za uvoz :D

Inače, veoma dobra dvojka samo tako nastavi...

Prošle godine dozvolili na kratko uvoz, mogao si uvesti šta si htio i odakle si htio. Ja se zajebao, msm, nisam znao za to, tek kasnije saznao. Kad se nisam objesio. Što sam uzeo Pežoa, mogao sam 2 auta uvesti sebi, ali, jbg, nisam bio informisan.:icon_cry:
 
ima nekih prepravki, treba da se napravi distancer-ploca izmedju krova i motorica na kome ce da se drzi motorce, i zupcanik sa rucice za otvaranje treba da se prebaci na motorce i da se zanituje.

a uvoz je bio pusten prosle godine od maja meseca do avgusta, brate imao si 3 meseca da cujes za carinu ;)
uslov je bio da moras biti vlasnik auta od pre 2009god, ako si vlasnik auta u 2009god nisi mogao cariniti, to je bilo neka glupost zbog automobila koji su bili carinjeni preko crne gore i nasi ljudi ih vozili na CG tablicama a posto je crna gora bila u sastavu srbije do 2008 god, oni su uveli uslov da mogu da se ocarine automobili samo do tada dok je crna gora bila sastav srbije.
 
Top