golf gti 8v

golf gti 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
odličan auto imaš.
I Nikola ima dosta sličan auto samo je kod njega 16V .
P.S ako nemaš pare za štope, za prvu pomoć može i transparent spray :lol:
Evo jedan plus na reputaciju za ovaj prelijepi primjerak GTI-ja
 
Član
Pozdrav i sretno s Golfom, nemoj bit prebrz u okukama, dobro je očuvan :)
Nego mene nešto zainteresiralo... Koliko vidim, u BiH Golfova ko u priči pa zanima koliko dođe 2ica ili 3ica GTI? Onako, da je u nelošem stanju...
 
Član
wigen je napisao(la):
Pozdrav i sretno s Golfom, nemoj bit prebrz u okukama, dobro je očuvan :)
Nego mene nešto zainteresiralo... Koliko vidim, u BiH Golfova ko u priči pa zanima koliko dođe 2ica ili 3ica GTI? Onako, da je u nelošem stanju...
Mislim da dvicu, pristojnu i održvanu, možeš naći od 5000 KM pa na gore..
Ono sve po 2000-3000 KM možeš zaboraviti, ili kupiti taj jeftinij pa se uvaliti opet tu razliku od 2000 KM ... Za tricu ono što sam ja htio, trebalo je izdvojiti oko 10 000 KM. U pitanju su bile GTI 16V (dvije sam gledao)...
 
Član
Ma kupovat Golfa u BiH se jednostavno ne isplati :) Ono sto u njemackoj kosta 100 KM-ova ovdje kosta 5 000 :)

on topic :) dobar golfac pravo pored stopa ja bi mu nabacio neki dobar auspuh :)

Poz i sretno.
 
Član
Har3 je napisao(la):
Ma kupovat Golfa u BiH se jednostavno ne isplati :) Ono sto u njemackoj kosta 100 KM-ova ovdje kosta 5 000 :)

on topic :) dobar golfac pravo pored stopa ja bi mu nabacio neki dobar auspuh :)

Poz i sretno.
Pa baš GTI-ja da imalo valja, Boga mi nema za 100 KM...
mobile.de pa se uvjeri ;)
16V i G60 užasno skupi u njemačkoj, čak i 3-ca VR6 se može uzeti jeftinije od npr dobrog primjerka dvice G60 ili 16V
 
Član
Ma dobro, Gtiovi, G60-ke... to su uglavnom jako tjunirana auta tamo ... mislio sam na ove Dizele i GTD sto kod nas kostaju i po 6 hiljada ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top