golf crveni nista previse

golf crveni nista previse

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auta su super pohvale za ukus,vidjam merca pocesto mislim da ga znam dok je sivi bio ako sam u pravu
 
Početnik
fin golf..jos zakucavanje, kristalne stopke, farovi, maska bez znaka...samo nemoj dubokih branika..
 
Član
evo malo novih slika mog autica valjda necu dosadan bit sa svojim slikama ako budem recite
 
Član
Kolega ovo je extra, slozi mu crtu preko maske, i branika, i nadi negdje obicnu duboku ralicu...A onda ako hoces kristalne zmige, i farove sa krizem, i to ce biti mrak!
 
Član
to imam namjeru uradit sa krziem dopdaju mi se farovi ti samo neznam to ra sitpalicu soryy neznma sta ti je to a stope ce mi iz holandije covjek donjeti i farove u febuaru
 
Član
tica je napisao(la):
to imam namjeru uradit sa krziem dopdaju mi se farovi ti samo neznam to ra sitpalicu soryy neznma sta ti je to a stope ce mi iz holandije covjek donjeti i farove u febuaru
Ralica onaj doje spojler naprijed zadnji, imas onaj duboki kao sto Oggy prodaje...Taj spojler nabaci i uradi sto sam ti vec rekao,golf ce jebavat mame...
 
Član
bice dok postavim na comp pa cu ih stavit do sad imaju smo ove i jos par neki drugih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top