golf carmann-cabrio

golf carmann-cabrio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
garaza je za clanove foruma
ako imas objaviti neke slike ili slike auta uradi to u rubrici auta sa bih ceste
a ova teme se prebacuje tamo
 
Član
LSD je napisao(la):
legionar je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ljepši je legionarov mada ni ovaj nije loš

:icon_smile::icon_smile::icon_smile

Dobar je i ovaj pravo, a koliko ga prodaje???

http://oglasi.bhtuning.com/listings.php?id=247,a gdje mogu pogledati tvog,ima li kakvih slika na forumu?

Evo http://www.vw-club.ba/board/index.php?showtopic=17&st=60&gopid=35731&#entry35731
Ima negdje :)
 
Legend
pa sto prebaci ovo ovdje igy dragi
inace fin golf,jos da nije kabrio,ne volim ih nikako,pogotov ove s platnenim krovom
 

IGY

Član
a gdje da prebacim
znaci auto nije njegovo, mogu i ja naredati 100 auta sto vozam okolo, i staviti u garazu
garaza je za auta clanova foruma, ne za auta od prijatelja, shvatite vec jednom
:icon_exclaim:
 

LSD

Član
IGY je napisao(la):
a gdje da prebacim
znaci auto nije njegovo, mogu i ja naredati 100 auta sto vozam okolo, i staviti u garazu
garaza je za auta clanova foruma, ne za auta od prijatelja, shvatite vec jednom
:icon_exclaim:

uopste se ne bunim za ovo sam ja sam prvo pitao Nisma smijem li i gdje,dobio odgovor "predstavi slobodno" i malo ganjo po temama i vidjo da u garazama ima ovakvih slucajeva i ostavim tu!
 
Legend
IGY je napisao(la):
a gdje da prebacim
znaci auto nije njegovo, mogu i ja naredati 100 auta sto vozam okolo, i staviti u garazu
garaza je za auta clanova foruma, ne za auta od prijatelja, shvatite vec jednom
:icon_exclaim:

al de npr.procitaj post "informacije" u ovom podforumu i vidi cemu je namijenjen...
ih kolko je ljudi stavilo vozilice od jarana,rodjaka,pa sad bi haos ovdje bio...
i dalje mislim da nije mjesto ovoj temi ovdje,al hajd nema veze nisam mod pa da o tome odlucujem:icon_exclaim:
 

IGY

Član
Nexus je napisao(la):
IGY je napisao(la):
a gdje da prebacim
znaci auto nije njegovo, mogu i ja naredati 100 auta sto vozam okolo, i staviti u garazu
garaza je za auta clanova foruma, ne za auta od prijatelja, shvatite vec jednom
:icon_exclaim:

al de npr.procitaj post "informacije" u ovom podforumu i vidi cemu je namijenjen...
ih kolko je ljudi stavilo vozilice od jarana,rodjaka,pa sad bi haos ovdje bio...
i dalje mislim da nije mjesto ovoj temi ovdje,al hajd nema veze nisam mod pa da o tome odlucujem:icon_exclaim:


upravu si do mene je
evo je u drugoj rubrici
foto&video
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top