Golf 6

Golf 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 6 - mali DETALJ str 6

Nemoj zezati, dobar auto! Ako ti se ne svidja nesto posebno, daj ga meni, a ti vozi ovo moje,...:lol:
 
Super Moderator
RE: Golf 6 - mali DETALJ str 6

ljudi vade te sijalice sa tablice i kad crkne ne mijenjaju ih a ti stavljas jace osvjetljenje :lol:
sala, fin je golfic svidja mi se i ljepsi je od petice dosta ;)
 
Član
RE: Golf 6 - mali DETALJ str 6

Usput da pitam gdje imaju da se kupe ove diode što rasipaju svjetlost..bijle ubodne..??pozzz
 
RE: Golf 6 - mali DETALJ str 6

Ovo nije samo "sijalica" (komad) vec je komplet "kuciste sa 18 dioda" x2...


A ubodne imas u onom shopu prije Wisa-e na Stupu ili onom prije OMV-a u Brijescu...
 
RE: Golf 6 - mali DETALJ str 6

Jos uvijek se ne mogu poruciti - nema cijena, a u DE su 800EUR, iako se jos uvijek ceka na adapter....
 
Pa ja neznam dal GOLF VI pa i sva ostala auta koja su zadnje generacije mogu biti da ne valjaju pa Golf 6 je golf 6 i to je nesto sto je zadnje izaslo pa da je bez motora i da mu je neznam ni ja roze tdi ili bilo koja oznaka...

Ali ne uvjek postoje dzangrizavi komentari joj sto nije ovo ili ono ili trebao si uzet sa ovim a obicno su takvi komentari od ljudi koji il ne vozaju nista ili zivot provedu u busu ali ne izgovor im je to je moje misljenje.

Ja sam zato da se uvede restrikcija misljenja hahahha il da se brisu postovi kokosara.
pozdrav narode i uzivajte u voznji
 

JD.

Član
izasle su ti LED stopke, serijska oprema na Golfu R, na GTI i GTD kao opcija, 3000 kn
 
znam, izasle odavno, samo nema jos uvijek koda-software za te LED, niti adaptera... moguce je jedino neki self-made i cekati pocetak iduce godine dok vw ne izbaci...

1100 i kusur KM :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top