golf 5

golf 5

Član
svaka cast, petica je vrhunska
fele otkidaju bukvalno, unutrasnjost prelijepa, siguran sam kad branik legne da ce to biti jos puno puno bolje;)
 
Član
Evo jedna iz OS, zagledao sam auto ali nisam vidio ko je vlasnik, inace bi se javio
dsc0289gq.jpg
 
Član
Astra je napisao(la):
te opruge nikako, gledao sam slike, apsolutno nema nikakve razlike.. idi na -3 za pocetak

koje su najbolje da stavi da spustim malo auto jer nmg spustati skoz jer se auto vozi svaki dan
 
Član
Kod mene sa 225/45/17 et 40 zna da zapara naprijed i nazad zavisno od situacije sa pro kitom koji spušta 3cm... Ako kod mene para u nekim situacijama onda kod tebe će biti još izraženije...a sa gewindama nesmijem ni pomisliti....

U odnosu na stock gti sam niži nemam neki uporedni slika al se vidi da sam niži... i bez amortizera sam lelujav opruge su više da te zadovolje izgledom dok u vožnji bez novi amortizera to nije to.... a to je već cijena gew...

Tako da ti niko nemože sa sigurnošću reći koliko možeš ići dole i da li uopšte možeš ići dole i ako hoćeš ići dole šta sve treba uraditi jel 20 cola je overkil za 5.... i nikako nije preporučeno

Jel gledam ove amere, engleze ljudi imaju keš da kupe velike felge al opet najljepše petice su 17 i 18 sa dorim etom i J , jel može se dobro spustiti, poravnati ili izući - uvući van blatobrana sve zavis šta hoćeš...

Čak na najčem forumu za petice uopšte nam preporuke felge,gume,et nema za 20' otprilike ti i nemožeš više spustiti od 1,5-2cm a da nemaš problema.... Neke od opcija je širenje blatobrana,zadnje gume u koso pa da povadiš sve one plastike ako hoćeš koji cm dole i još dosta sexa...
 
Član
moras racunat da je tebi auto na 19,20 koja je vec velicina mnogo vise dignuto nego nama na 17, u mene je 225/45 R17 i eibach pro kit -3, sjedilo puno auto, gepek, sjedilo 8 ljudi iz zajebancije, nikad nije zaparalo, ali je u mene ET za Golf 5, kad su narucivane felge receno je Golf 5, koji je sad to ET ja ne znam... MSW 12 su felge, pogledaj na netu koji je ET idealan za golfa, sto je aservis rekao mislim da je ET45 pa nadalje za golfa, a da je 40 diskutabilno koliko se sjecam, mozda i grijesim.. sa gewindama bi ti mogao spustiti 2-3 centa, i tu ti nema poskakivanja vozila, dakle kako spustis tako auto stoji, ispod toga ne ide... e sada, moras vidjet koji ti je ET felgi... Uglavnom, na ovom forumu nema strucnjaka u tom segmentu kao na vwclubcroatia.com... Moja preporuka, otidji tamo, postavi pitanje, imaju 2-3 momka sa 19 felgama, i mislim da ti oni mogu dati najbolje odgovore...
Pozdrav
 
Ova 20" kod njega je 9mm veca u ukupnom dijametru od stand 17/ 225 45... nazad nema sanse da moze zapeti ni sa -3 cm, naprijed ne znam bas... treba iskalkulisati dobro.

Daj brate stavi onu sliku gdje je auto natovaren tj pretovaren:D, gdje je komplet felga i guma ušla pod rub :lol:
 
Član
Ev ti jedna slika, za tebe interesantno nema 20' ali ima 19' na kraju što je žutim podvučeno para čim staviš u ovoj kombinaciji...

Ispod 38 et nije nikako preporučen i ide van auta naprijed sigurno... pozadi malo fali...

Koje su ti spec felgi?

untitled-1.jpg
 
Kod njega je 225/30 zr20, i mislim da je ET 40 ili cak 42... znam da smo mi probavali, i nazad udje potpuno i felga i guma pod rub i ne zapinje ni na kakvim neravninama...:icon_eek:
 
Top