GOLF 5 TDI STAVLJENI GT FAROVI STR. 15

GOLF 5 TDI STAVLJENI GT FAROVI STR. 15

RE: Golf 5 -SLIKE strana 9 stopke R32 look

Hvala na komentarima .

Sprej sam kupio u Marsu i transparentni l bezbojno .
 
RE: Golf 5 -SLIKE strana 9 stopke R32 look

super ispalo, samo sto ces za pola godine opet farbati, izblijedi boja, ja svoje kao da nisam farbao koliko su izblijedili.
 
Član
RE: Golf 5 -SLIKE strana 9 stopke R32 look

Mogao si skinuti štopke treba 5 min i ključ 10, još jedna stvar ako si htio da budu kao što sam sliku postavio trebo si postaviti trake osim na krugove i na ove dvije donje linije ;)
 
Član
RE: Golf 5 -SLIKE strana 9 stopke R32 look

extra ispalo, a ova slika sa zastitom je genijalna hahaha :D
 
Član
RE: Golf 5 -SLIKE strana 9 stopke R32 look

Meni iskreno i nije nesto petica kao i sve jedna druga je standardna je nekako,male feluge nije spustena...nzm jedino ako vlasnik ne zeli bas neki tuning onda dobro,al nzm nekako sve standard :(
 
RE: Golf 5 -SLIKE strana 9 stopke R32 look

memi je napisao(la):
Meni iskreno i nije nesto petica kao i sve jedna druga je standardna je nekako,male feluge nije spustena...nzm jedino ako vlasnik ne zeli bas neki tuning onda dobro,al nzm nekako sve standard :(
[/quot

Sto se tice spustanja i vecih felgi nebi da joj oduzimam i ovo udobnosti sto ima a prelazim relativno puno kilometara da bi pravio kolica na tockovima da mi bubrezi otpadaju. A za ostalo petica ko petica sve ovo radim iz svog ceifa a djelim ovde sa ljudima kao i svi ostali .
 
Član
RE: Golf 5 -SLIKE strana 9 stopke R32 look

Nista Miko moras to spustiti i kakve 19" naguraj,stavi obrve,kakvu "roru" ljutu nazad,obavezno izvadi taj cd i stavi dvd neki,ofarbaj unutrasnje plastike u klavir lak,nalijepi na blatobran onih natpisa,"turi neke spojlere",nek kakav dobar plasticar uradi.... Ocam ima da gori! Ovo ono brateeeee....
 
RE: Golf 5 -SLIKE strana 9 stopke R32 look

Bravo 16v je napisao(la):
Nista Miko moras to spustiti i kakve 19" naguraj,stavi obrve,kakvu "roru" ljutu nazad,obavezno izvadi taj cd i stavi dvd neki,ofarbaj unutrasnje plastike u klavir lak,nalijepi na blatobran onih natpisa,"turi neke spojlere",nek kakav dobar plasticar uradi.... Ocam ima da gori! Ovo ono brateeeee....


Ha hahahahahahahahaha nema dalje
 
RE: Golf 5 -SLIKE strana 11 stopke R32 look

taman_1.jpg
[/url][/img]
taman.jpg
[/url][/img]
10012011115.jpg
[/url][/img]


Evo jos koja sličica malo zimske varijante i jedna ljetna .
image.jpg
[/url][/img]
 
Član
RE: Golf 5 -SLIKE stopke R32 look

Nista ovo ne valja! :lol: E nisam slikao ono! Al sta uradih... Joj.... :lol: Cekam dan samo da vidim na sta lici!
 
Top