golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

Fino izgleda, meni licno super jer se istice od bas mase "gti" look i slicnih ;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

hvala svima na komentarima, drago mi je da se vecini svidja.

nermin suljagic je napisao(la):
vidio sam te druze prije mozda desetak dana na makarskoj rivieri,(nemogu se sjetiti tacno gdje)ali kad sam sad vidio slike sjetio sam se ovog golfa...
lijep pravo,malo mi je prednja karambolka previse"Hyundai" ali ipak lijepo izgleda...
svaka cast ;)

da slikano je na Makarskoj rivijeri tacnije Brist.pozz
 
Legend
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

ne znam..
ne zelim da kvarim slavlje, ali mi se dosta toga ne svidja.. :S

krenut cu redom, kako sam zapazio na prvi pogled..

kao prvo, ovaj branik se ne uklapa u ukupan dojam auta (prag i zadnji nastavak imaju dosta detalja, dok prednji prag je vise - manje clean)

drugo, koliko mogu da vidim da je prag duzi nego prednji branik, zadnji se dobro uklopio sa ovim pragom, ali prednji i nije bas..

i kao trece, ono najvaznije, ove felge su pre pre pre male za ovaj izgled auta..

jbg, zao mi je fakat sto sam morao ovako ovo ocijenit, ali moram biti realan, i mislim da od zamazivanja ociju nemas nista, vec sagledaj stvari realno, i nek ti ovo bude nesto kao kritika..

pozzz ;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

.nOKe je napisao(la):
ne znam..
ne zelim da kvarim slavlje, ali mi se dosta toga ne svidja.. :S

krenut cu redom, kako sam zapazio na prvi pogled..

kao prvo, ovaj branik se ne uklapa u ukupan dojam auta (prag i zadnji nastavak imaju dosta detalja, dok prednji prag je vise - manje clean)

drugo, koliko mogu da vidim da je prag duzi nego prednji branik, zadnji se dobro uklopio sa ovim pragom, ali prednji i nije bas..

i kao trece, ono najvaznije, ove felge su pre pre pre male za ovaj izgled auta..

jbg, zao mi je fakat sto sam morao ovako ovo ocijenit, ali moram biti realan, i mislim da od zamazivanja ociju nemas nista, vec sagledaj stvari realno, i nek ti ovo bude nesto kao kritika..
pozzz ;)
ma pasa necu ja ici na styling, ja sam to sredio za sebe i meni se svidja ovako kako je, a felge mi nepada napamet stavljat vece 17 su mjera.
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

Felge nekako su mi cudnog dizajna ne uklapa mi se, prednji branik i farovi ostalo je ok nije ni ovo lose ali po meni je moglo i bolje ali tvoj auto bitno je da se tebi svidja 100 ljudi 100 cudi ;)
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

felge su super dizajin al za 19ke... jbg cudi me da si se odlucio na tuining braniciam a ostajes na 17...
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

Pike_gti je napisao(la):
felge su super dizajin al za 19ke... jbg cudi me da si se odlucio na tuining braniciam a ostajes na 17...

ma za nase ceste je mjera, jbg ja bi stavio 20 da smo u njemackoj, ali ove rupe ubise i na 17
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

rodjak ti pojma nemas o autima pa znas li ti sta si mogao uradit od golfa 2 s tim parama a ti kupio peticu jos ne furas german... ma daj idi psihijatru ocam ba
:lol:
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

duran je napisao(la):
rodjak ti pojma nemas o autima pa znas li ti sta si mogao uradit od golfa 2 s tim parama a ti kupio peticu jos ne furas german... ma daj idi psihijatru ocam ba
:lol:

ahahahahah:D:D
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

meni je totalno oke :) dosta ima petica koje su 99% identicne, neka i malo promjene :D samo fele mijenjaj i nema dalje :)

ovako kad na avatar gledas isto fiat stilo :S :p

sretno
 
Član
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

ruzne mi ove džidže midže od branika r32 look je bolje probavljiv a felge,... no coment sta je to
 
Legend
RE: golf 5 - update karambolke,pragovi...

ne govori se ovdje o stylingu (kao takmicenju) niti pojedinim vidovima stylinga (german,clean,extreeme) vec jednostavno o ukusu i cinjenicama da je prednji branik kraci od praga i zadnjeg branika, da nema toliko detalja kao ova dva i to je to.. nebitno hoces li ici na styling, ili ce ti neki laik zagledati auto, to je ocigledno..

ne zelim sad izmisljati toplu vodu, ali moglo je i puno bolje od ovog, stvar je ukusa..



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top