golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 5

drug fin autic, stopke mi se svidjaju farovi ne ali to je tvoj ukus, sredjujes ga za sebe i samo naprijed...
a sto se tice ove full opreme i to, evo ti jednog golfica sa foruma za koji se moze rec da je full, nije ni ovaj max ali blizu je http://www.bhtuning.com/golf-5-2-0-tdi-t-26058.html
pozdrav i izvjestavaj nas dalje :cool:
 
RE: golf 5

meni su ove replike izlapile, svako treće auto
ima ovakve felge, a ima puno puno boljih,
ali ako se tebi sviđaju onda je u redu, ipak sebi
radiš auto:cool:
 
Član
RE: golf 5

replike sam kupio zato sto sam nasao jeftino a i ne stoje lose na golfu a od poda nista zasad mozda nekad imam vaznijih stvari.
 
Član
RE: golf 5

Golf sa takvim felgama koje si uzeo,kad se spusti izgleda BRUTALNO:cool:

Reče da si ih dobio pojeftino.Jel tajna koliko su bile? Moze odgovor i na PP
 
Član
RE: golf 5

Evo da i ja kazem dobar golf, vidio ga uzivo, kad si one felge gledao...

Samo nemoj pretjerat sa "napucavanjem"...

SRETNO
 
Član
RE: golf 5

vwfan je napisao(la):
Evo da i ja kazem dobar golf, vidio ga uzivo, kad si one felge gledao...

Samo nemoj pretjerat sa "napucavanjem"...

SRETNO

joj one su mi se felge sviđale pravo steta sto si ih prodao
 
Član
RE: golf 5 - nove slike

evo malo novih slika
 

Prilozi

  • naprijed1.JPG
    naprijed1.JPG
    138,9 KB · Pregleda: 88
  • nazad bz dioda 1.JPG
    nazad bz dioda 1.JPG
    147,5 KB · Pregleda: 63
  • nazad sastrane1.JPG
    nazad sastrane1.JPG
    162,6 KB · Pregleda: 157
  • sastrane naprijed1.JPG
    sastrane naprijed1.JPG
    162,3 KB · Pregleda: 68
Član
RE: golf 5 - nove slike

Benj0 je napisao(la):
evo malo novih slika

autic je ekstra... meni licno se svidjaju farovi ali stopke ne (previse kicasto - bolje bi bili oni sto na crno vuku) i mozda nisi trebao tu drecavo zelenu boju kljesta... bolje ide crvena pogotovo na golfa al dobro, ukusi su razliciti... sve u svemu fin auttic

Passa_29 je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
evo malo novih slika

autic je ekstra... meni licno se svidjaju farovi ali stopke ne (previse kicasto - bolje bi bili oni sto na crno vuku) i mozda nisi trebao tu drecavo zelenu boju kljesta... bolje ide crvena pogotovo na golfa al dobro, ukusi su razliciti... sve u svemu fin auttic

i da prve pare sto budes imao da ulazes u njega- spustaj obavezno... to je i meni sledeca stavka - ruzna ova rupa prevelika ;)
 
Član
RE: golf 5 - nove slike

Passa_29 je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
evo malo novih slika

autic je ekstra... meni licno se svidjaju farovi ali stopke ne (previse kicasto - bolje bi bili oni sto na crno vuku) i mozda nisi trebao tu drecavo zelenu boju kljesta... bolje ide crvena pogotovo na golfa al dobro, ukusi su razliciti... sve u svemu fin auttic

Passa_29 je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
evo malo novih slika

autic je ekstra... meni licno se svidjaju farovi ali stopke ne (previse kicasto - bolje bi bili oni sto na crno vuku) i mozda nisi trebao tu drecavo zelenu boju kljesta... bolje ide crvena pogotovo na golfa al dobro, ukusi su razliciti... sve u svemu fin auttic

i da prve pare sto budes imao da ulazes u njega- spustaj obavezno... to je i meni sledeca stavka - ruzna ova rupa prevelika ;)



zaboravi rec prodaje se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top