golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo slika kao sto sam rekao juce slikano je sa mobitelom



48315c1480d0b520f5a39cfbcc89321e.JPG

4688a9d1298badcaf99bc33f1ad2d79e.JPG

bf3c54a05a7db87bb81c29c8f83265dc.JPG
 
Član
RE: golf 5

Fin golf boja i farovi meni se samo ove stopke ne siđaju ne leže nekao na ovu boju ;)
Baci koju sliku unutrašnjosti!!!
 
RE: golf 5

Nisam ljubitelj nikakvih stopki i farova osim fabrickih, ali dobro ako se tebi svidja uredu, a sve u svemu fino izgleda Golf.
 
Član
RE: golf 5

skini stopke i farove....ne valja ovako
skupi pare i kupi ovo:
vo74ag.jpg


OEM Hella LED

2rm743s.jpg


OEM Bosch bi xenon farovi
 
Član
RE: golf 5

Pa dobro kad je čovjek stavio očito mu se sviđa,džaba sad govorite da mijenja isto kao da to košta 15 KM :lol:
Meni su dobre i štopke i farovi,ali oni sad traže neke ljute felge,a onda i farbanje lajsni u boju auta i eventualno tamnjenje stakala..Kakvi su tvoji planovi ?
 
Član
RE: golf 5

Schumi je napisao(la):
Pa dobro kad je čovjek stavio očito mu se sviđa,džaba sad govorite da mijenja isto kao da to košta 15 KM :lol:
Meni su dobre i štopke i farovi,ali oni sad traže neke ljute felge,a onda i farbanje lajsni u boju auta i eventualno tamnjenje stakala..Kakvi su tvoji planovi ?

ma bice svasta jos radeno na ovom golfu felge trazim a i da imam nebi sada stavljao zbog zime,a lajsne necu da farbam jel namjeravam mijenjat stavit neke spojlere i tako da ce biti jos svasta radeno na golfu.
 
Član
RE: golf 5

Covjece, malo je rec da mi se ne svidja ova tvoja petica. Pod obavezno bi promjenio ove stopke - da imas kakvu drugu boju auta mozda bi ti i stajale, al uz ovu boju, stoje ti Golfu ko piletu sise. Vrati originalne ako imas, bolje ce biti pet puta. Ako hoces da bude atraktivan, ljepse felge nabavi i malo vece, ofarbaj ove crne dijelove u boju karoserije, a onda po zelji mozes i ove prednje farove zamjeniti...
 
Član
RE: golf 5

VR6Boki je napisao(la):
Covjece, malo je rec da mi se ne svidja ova tvoja petica. Pod obavezno bi promjenio ove stopke - da imas kakvu drugu boju auta mozda bi ti i stajale, al uz ovu boju, stoje ti Golfu ko piletu sise. Vrati originalne ako imas, bolje ce biti pet puta. Ako hoces da bude atraktivan, ljepse felge nabavi i malo vece, ofarbaj ove crne dijelove u boju karoserije, a onda po zelji mozes i ove prednje farove zamjeniti...

vec sam rekao da nebi mjenjao ni farove ni stopke da mi neko pokloni druge a za lajsne sam pisao gore zasto ih nisam ofarbao
 
RE: golf 5

VR6Boki je napisao(la):
Covjece, malo je rec da mi se ne svidja ova tvoja petica. Pod obavezno bi promjenio ove stopke - da imas kakvu drugu boju auta mozda bi ti i stajale, al uz ovu boju, stoje ti Golfu ko piletu sise. Vrati originalne ako imas, bolje ce biti pet puta. Ako hoces da bude atraktivan, ljepse felge nabavi i malo vece, ofarbaj ove crne dijelove u boju karoserije, a onda po zelji mozes i ove prednje farove zamjeniti...

Pričaš zidovima :D
Ako se tebi sviđa i nama isto tako :icon_biggrin:
Mislim da ga vidjeh danas osim ako nema još jedan iste boje ovakav naprijed...pozadi nisam zagledala :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top