GOLF 5 GUBI GAS

GOLF 5 GUBI GAS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav raja imam problem da mi iz 3u4 danas na 2 hiljade obrta odjednom izgubi gas i vratim ga u trecu on primi i sve bude ok!!!!
Molim svaki savjet ko je imao slicnih problema!!

ado-ado je napisao(la):
Pozdrav raja imam problem da mi iz 3u4 danas na 2 hiljade obrta odjednom izgubi gas i vratim ga u trecu on primi i sve bude ok!!!!
Molim svaki savjet ko je imao slicnih problema!!
Motor je 1.9 tdi 77kw 2007god
 
Član
ja koliko sam skontao iz tvog posta(ne puno), kad presaltas iz manje u vecu na 2 hiljade obrtaja on izgubi snagu? pa najbolji obrtni moment je na 1800 obrtaja tek onda "cupa"... ako je ispod, ko mrtav konj :lol:
 
Najbolje otvorite po temu kad vam iz nekog razloga nešto kvrcne pod haubom pa da se čisto onako zna šta je to bilo .. Desilo ti se jednom iz nekog razloga,a razloga može biti milion .. Tjeraj dalje pa ako se ponovi ili budeš nešto konkretno zapazio piši a ne ovako otvarati temu,ko će mu znat ..;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Pa jel ti se to stalno desava ili je to samo na momente :icon_question:

Danas mi se desilo to drug u voznji par puta najcesce iz trece u 4 primi fino i na jedno 80kmh gas kao da propadne nereaguje vratim u trecu on primi normalno gas,,nakon malo viNje to mi se desi iz 2-3 izgubi gas!!
Sutra cu potrazit misljenje majstora al reko da vidim i ovde mozda je neko imao sl.problema!!

Limp je napisao(la):
ja koliko sam skontao iz tvog posta(ne puno), kad presaltas iz manje u vecu na 2 hiljade obrtaja on izgubi snagu? pa najbolji obrtni moment je na 1800 obrtaja tek onda "cupa"... ako je ispod, ko mrtav konj :lol:
Neizgubi snagu nego gas kao da propadne nereaguje uopste na papucicu!!!!
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Vozi u servis ili kod dobrog majstora, a ne kod forumskih kvazi majstora koji ne daju nikakve konkretne savjete.
Ma tako ce biti,,al reko mozda je neko imao slicnu situaciju pa da koju pametnu kaze al izgleda slabo 
 
Uglavnom, taj motor od 77 kw bi trebao fino da vuce sa nizih obrtaja. Citam ovaj tvoj prvi post i koliko sam shvatio da kad prebacis iz 3 brzine u 4 odjednom izgubi gas ? Jeli izgubi posve gas ? Dobro ga ti iztestiraj da izvines da se nisi ti gdje prešao, da ti ne bi neko rekao turbina ili nesto slicno pa te dobro opali po usima. :icon_eek: :cool: ;)
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Vozi u servis ili kod dobrog majstora, a ne kod forumskih kvazi majstora koji ne daju nikakve konkretne savjete.

pa daj mu ti savjet ako si majstor. nije niko vidovit pa da mu tek tako moze reci
 
Član
emir_89 je napisao(la):
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Vozi u servis ili kod dobrog majstora, a ne kod forumskih kvazi majstora koji ne daju nikakve konkretne savjete.

pa daj mu ti savjet ako si majstor. nije niko vidovit pa da mu tek tako moze reci

polako emire, sta si navro-cekaj dok procita na google:D
 
Nisam procitao na google-u, nego ako ima nekih "regularnih" ili "uobicajenih" razloga zasto bi mu se to moglo desit mogu nesto logicki zakljucit. Nemam ja sta citat na google pa ovde pisat, ja priznam ne znam nista o tome ali ovo sto sam ja napisao na prethodnoj stranici je "iz moje glave". Nemojte ni vi bit previse pametni.
 
Član
E-izvini-sorry-nebitan-si-smara2.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top