Golf 5 GT TDI 170 KS

Golf 5 GT TDI 170 KS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa zato sto je puno kvalitetniji od tog dvojca...od motora pa nadalje...
No hajd... naci ce on sebi Siemensa,pa kad krene na more s kokom stat ce pored puta...zbog dizne:D:D
 
Član
smrdi vam prica totalno, nije dijete, valjda covjek zna sta hoce od auta, mislim realno dzaba se prepucavate koji auto valja a koji ne, zar nije tako:icon_confused:
 
Član
Ne, izdrzljiviji je i dosta rentabilniji motor od 2.0 TDI, ali u poredjenju sa bosch pumpom i VW motorima generaciju prije, nije izdrzljiv ni 70% koliko oni, mada je i dalje pojam izdrzljivosti za vecinu danasnjih auta...
Samo ova varijanta sto Nelle govori, BMW kec mi se mnogo svidja a posebno u onoj sedan izvedbi... WoV kakva masina... samo preskupa.

Jarane a Golf V se nekome svidja... mislim smjesno... to se nikad nije kupovalo sto ti se svidja, nego sto znas da je dobro i izdrzljivo auto, a to svidja...
 
Član
Ako vec ovaj TDI tako osjetljiv, najbolja solucija je isto GT..al samo TSI..i opet ima 170KS... ;) a taj motor je proglasen motorm godine

Ako vec nece da uziva u bengi:D:D
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Ne, izdrzljiviji je i dosta rentabilniji motor od 2.0 TDI, ali u poredjenju sa bosch pumpom i VW motorima generaciju prije, nije izdrzljiv ni 70% koliko oni, mada je i dalje pojam izdrzljivosti za vecinu danasnjih auta...
Samo ova varijanta sto Nelle govori, BMW kec mi se mnogo svidja a posebno u onoj sedan izvedbi... WoV kakva masina... samo preskupa.

Jarane a Golf V se nekome svidja... mislim smjesno... to se nikad nije kupovalo sto ti se svidja, nego sto znas da je dobro i izdrzljivo auto, a to svidja...


Meni se svidja jedno,tebi drugo,nekima trece od auta do izbora motora,covjeku se svidja Audi 2.0 tdi i tocka.Eto Talijani su simbol kvalitete i izdrzljivosti uvjek bili,bas ces ga uvjerit :lol:



Nelle_G je napisao(la):
Ako vec ovaj TDI tako osjetljiv, najbolja solucija je isto GT..al samo TSI..i opet ima 170KS... ;) a taj motor je proglasen motorm godine

Ako vec nece da uziva u bengi:D:D
Benzin kakvo dizlo :icon_biggrin:
 
Član
hoj rasprave jbt,kupi ovo kupi ono,ne kupuj ba nista vidis da nista ne valja :D
kako je krenulo rasprodaj sve i dobre patike kupi,al gledaj da nisu iz zemlje koja pravi neka auta,nego nadji nesto neutralno
 
Član
bas, covjek nije nijednom pitao za savjet KOJE auto da kupim do tih i tih para, nego vec zna sta hoce otprilike....
 
Član
Pa ko je rekao da su Talijani simbol izdrzljivosti, bas sam rekao da se zato golf kupuje zato sto je simbol izdrzljivosti, al to je samo na staroj slavi ne prevazidjene dvojke.
Kupi si ... hm... kupiiii... al ja mislim da bi ti jedna RX8-ca legla pravo ;))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top