Golf 5 GT TDI 170 KS

Golf 5 GT TDI 170 KS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li neko provjereno koje su mu dizne? Siemens ili Bosch???

U planu je za kupovinu...ako BOG da:icon_smile:
 
Član
Ohladiste me sa tim jePenim siemens diznama:icon_cry:


Znaci valja kakvog Audija 3 ganjati...:icon_rolleyes:
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Ohladiste me sa tim jePenim siemens diznama:icon_cry:


Znaci valja kakvog Audija 3 ganjati...:icon_rolleyes:

Prije tjedan dana prijatelj mi doveze Golfa V GT 170Hp, crna boja u fullu, dsg, 80000km prešao, tražio ga godinu dana sa tim specifikacija, i masno ga platio. vjerovao ili ne 2. dan je završio na šlepi, 2 puta točeno gorivo kod nas, kvar vozila DIZNE Siemens, nisi one loše prijatelju al za ove države nisu.

Audi definitivno radi milion razloga. Dal imaš neku dvojbu ili?
 
Član
Imam ja Golfa 5 i uradio ga bio k'o za sebe sto se kaze.Medjutim papak me udari,razjePe mi auto i sad ganjam da uzmem nesto drugo iz te klase.

1000 nekih opcija i znas kako je,sve sto vise gledas i ganjas,sve vise i vise u nedoumici.Kontao G 5 170 KS ali te me dizne fakat ohladise od njega,i ako imam super semu za repariranje istih kad bi mi se desila havarija.

Nasao sam jednog Audija A3, 2.0TDI DSG S-tronic i za njega sam nekako pofino zainteresovan.

Mada ima nekih mozda opcija i za Mazdu RX-8 ili Hondu Type-R...

Sve su to dobra auta,ali Golf 5 mi je zaista dobro auto,jer sa ovim prije nisam imao ama bas nikakvih problema,uzeo ga novog i eto...
 
Član
Da, kako kažu, novo je novo, polovno auto uvijek je mačak u vreći ako extra dobro ne poznaješ osobu od koje kupuješ. Sva auta koja si naveo imaju prednosti i mane. A ako već imaš dobro opciju i u slučaju zajebancije sa diznama onda nemoj bježati od GT-a to je vrhunsko vozilo, vozio sam ih više od stock do debelo preko 200hp. Moj drugi poznanik iz Metkovića je kupio svog GT-a novog, i uopće ne pazi auto, naravno servisi se uredno riješavaju, al auto kao auto opće ne pazi, hladno vruće, dobar loš put ne bito, i evo približio se skoro 200000km pređenih i nikakvih problema.

Auto ide kao raketa za naših cesta, veliki moment ga čupa ičupa, još ako je dsg, ajme meni. Isto tako STOCK troši od 7 do 11 zavidno od vožnje. Ja nikada nisam vidio iznad 9,5 a vozio sam ga krvnički.

I pazi ovo drugi frend mi ima BMW 3.0 D M-optic 2002. god. mapiran na 240hp i znaš što ovome stock golfu do 160 ne može ništa, tek tu ga stiže i lagano prelazi.

A mapiran GT na nekih optimalnih 210hp jede GTI-a mk V bez ikakvih problema.


Ja vozim samo Audije, ali volim sva auta, i eto moj ti je savjet ne bježi od GT-a.

Možda ti ovo može šta pomoći:

http://www.youtube.com/watch?v=0NNxATDDnIc&feature=watch_response_rev
 
Ne znam druze, radije pogledaj dobar MK5 GTI ili nesto drugo slicno iz klase, jer moj najbolji jaran je vozio 5 GT TDI DSG, novog kupio vozio oko 2-3 godine, imao je problema sa diznama i turbinom, meni nije htio prodati auto kad ga je prodavao, jer nije htio da se uvaljujem u belaje sa autom. Sto se tice voznih karakteristika, ubrzanja, medjuubrzanja, osjecaj, mjenjac, sve je na nivou ali ima tih par tih sitnica koje idu na zivce, a najgore je sto se izgubi na vremenu, dok se to popravi.
 
Član
ma sve ti je to kako potrefiš može te i nov zajebavat nikad neznaš, al to da za sve nove diesel motore nije bitno koje marke i koja je dizna treba paziti gdje sipaš gorivo jebaji ga tako je šta se može :icon_rolleyes:
 
ne znam drug, kad se vec toliko lomis oko tog golfa, ja da sam na tvom mjestu probao bih nesto drugo. vec si imao golfa, zasto ne promijenis malo. niti jedan od tih drugih nije uopce los
 
Član
Idi na gti-a naravno peticu :) i onda ga navrni i biće i viška, lutrija je gt bar ovdje kod nas, ako neš gtia onda neka opcija od audija ;)
 
Početnik
technoGeek je napisao(la):
Idi na Japanca, ne budi isti kao pola stanovnistva BiH :cool:

Potpis ko kuca,da imam lovu nebi ni pogledao VW jer ga voza 75% bosne.Iako volim VW gledao bih japanca ili eventualno talijana tj breru ha ya
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top