Golf 4

Golf 4

Član
shurda je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
puz na cesti, koji trosi kao tenk:icon_mad:
ipak brzi od sdi-a,,:lol::123:
Po podacima 1,4 benzinjac 15,2 sec do stotke a sdi 17,2, :icon_biggrin: SDI ja za primjer sije cak i golf dvica 1,3ccm 55ks - 16,5 sec do 100 kmh :)

to znaci da bi ja svojim kadrijom 70 ks mogao do stoje za 14-15 sec,,nisam nikad mjerio :lol:
Negdje oko 13 bi trebao ici takav kadjo,mozda cak i manje 12 i nesto sec do 100 kmh.

http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=11286
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
shurda je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
puz na cesti, koji trosi kao tenk:icon_mad:
ipak brzi od sdi-a,,:lol::123:
Po podacima 1,4 benzinjac 15,2 sec do stotke a sdi 17,2, :icon_biggrin: SDI ja za primjer sije cak i golf dvica 1,3ccm 55ks - 16,5 sec do 100 kmh :)

to znaci da bi ja svojim kadrijom 70 ks mogao do stoje za 14-15 sec,,nisam nikad mjerio :lol:
Negdje oko 13 bi trebao ici takav kadjo,mozda cak i manje 12 i nesto sec do 100 kmh.

http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=11286

pa nije lose sasvim solidno ;)
 
Član
al da vidite kad jaran sa 1.4 golfom i ja krenemo negdje sa masinama, sveukupno jedva stotinjak konja, pa se krenemo potezat, na sta to lici, ni na sta :lol: a da ide, govno ide jedino nizbrdo, kad se strmopizdi u pm", ... a tek kad se klima ukljuci, jos ako je natovaren, ma ludilo, jedva ide uzbrdo... al barem hladi u autu :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
al da vidite kad jaran sa 1.4 golfom i ja krenemo negdje sa masinama, sveukupno jedva stotinjak konja, pa se krenemo potezat, na sta to lici, ni na sta :lol: a da ide, go*no ide jedino nizbrdo, kad se strmopizdi u pm", ... a tek kad se klima ukljuci, jos ako je natovaren, ma ludilo, jedva ide uzbrdo... al barem hladi u autu :D

hahahahahahah joj kralj si :lol::lol::lol: to je slicno ko moj jaran sa 1.6 dizelom:lol:
 
Početnik
Sve je to fino dok ne sjednes u Chevrolet Aveo - Sedan verziju sa 1.2 motorom i krenes da prestizes negdje na otvorenom , pa postupak kompletan. Moras gasit klimu da bi mog'o prestic :lol:
 
Top