Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
bas sam te uzeo sa polukrugom jer su mi oba ona sranja zmigavci...
a to za bad look cu vidjeti da odradim na proljece kad budem radio i krovni spojler
 
Član
14_1.JPG

mali update
orginal votex spojler krovni treba da stigne pon ili utorak
 
Legend
cestitke do sada, fino napredujes..

stim da bih se slozio sa JDom za obrve, al ako ces raditi na proljece onda mogu za prvu pomoc :p

sto se tice fela, ove anniversary su mi bezze za tvoje auto, gledaj ti nes tipa "oz ultraleggera" ili mozda paladio i one dobro stoje, kao i one audijeve flat ne znam kako se tacno zovu, model sto dolazi na s8 itd itd..

samo 18", ako uzmes 17" poslije tih fabrickih nece biti razlike ;)
 
Član
Golfic je ZVER samo naprijed... I sta mislis bil kako mogao u klacu onog POLA GTI iz TZ ...
Nesto su zaključali topic.... :)
 
Član
Golfic je ZVER samo naprijed... I sta mislis bil kako mogao u klacu onog POLA GTI iz TZ ...
Nesto su zaključali topic.... :)
 
Član
Odlucan,ali bas odlican golf,ali ja mislim da bi mu extra bila ona ljubicasta boja :) haj postavi nam jos slika kad stavis taj "Rep" :)
 
Član
malo sam veca klasa od gti pola :p
a rep ce bit postavljen krajem februara,trebam ga dobit sutra ja mislim pa cu u tz to radit a to je kraj feb
a ima jos nekih sitnica koje trebam dobit al to cemo ostavit za drugi put :p
 
Član
ah shuti jednom se poganjo sa audijem nekim 2.8 isto v6 dole oko ugljevika negdje...i mi stali kad meni lik veli,dobro ti ide golf, i u mene je fau zeks,i u mene reko samo malo vise konja i malo laksi :D
 
Član
malo ko ovdje na ovom forumu je imo priliku da sjedne u golfa mk4 V6 .... ja sam imo priliku da sjednem u ovog golfa i mogu vam rec samo jedno (isto sto sam reko i vlasniku) .... auto je unutra ko spejs shatl .... :icon_smile:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ah shuti jednom se poganjo sa audijem nekim 2.8 isto v6 dole oko ugljevika negdje...i mi stali kad meni lik veli,dobro ti ide golf, i u mene je fau zeks,i u mene reko samo malo vise konja i malo laksi :D

Kupite diesela:D po mogucnosti tdi:D :D
 
Legend
C_A_T_T_O je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
ah shuti jednom se poganjo sa audijem nekim 2.8 isto v6 dole oko ugljevika negdje...i mi stali kad meni lik veli,dobro ti ide golf, i u mene je fau zeks,i u mene reko samo malo vise konja i malo laksi :D

Kupite diesela:D po mogucnosti tdi:D :D

:D

Nek se dimi nek se zna TDIja vozima Ja
 
Top