Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
al nema ni priblizan zvuk 6-aku pogotovo ovaj kod emira ima zvuk da se useres... remus + typhoon kit uhhh...
 
Član
ima ekstra zvuk
malo je skuplja registracija
205KS uz 4Motion

e sada ipak turbak je turbak


sve zavisi sta vise volis
neko voli zvuk dobar, neko turbinu

1.8T je 150KS vjerovatno ako ces golfa
posto je 180Ks rijedak a i 1.8T nema 4Motion (ne znam koliko ti to igra ulogu )

1.8T je bolji sto se tice tuninga (mislim tuning sa malim ulaganjem do 1000E)
sa chipom si na 180-190KS
e sad opet pocinjemo sa pricm o tuningu
da je ovome ovo a onome ono ...
 
Početnik
eh ja trazim sa 2 vrata :) bas sam u dilemi izmedju ovog v6 i 1.8T... a mogucnosti imam ipak je audi tek prodat xD
 
Član
jeste s dvoja vrata ljepsi mnogo ali nije praktican bash,i ja bi rado s dvoja vrata nesto.
najbolja varijanta ti je r32 kao sto rece bulex,ali ja bi ipak biturbo,valjda ce bit para viska :D
 
Član
od 5-20000 evrica kosta HGP kit.... pa ko moze... eto.... ali u konacnici imas.... jako jako jako ludo auto
 
Član
Zaboravljate da 1.8T u Golfu nikad nije dolazio uz 4Motion, a to je ipak neka prednost za V6 model...
 
Član
VW Golf 4 V6 imaju samo 3 registrovana u BiH,ima ovaj iz Tuzle,onda ima jedan iz Sarajeva,koji je razbijen,nedavno,sa njim je imao udes onaj momak iz xXx tima,a za treceg neznam tacno gdje je,a ovaj sto je razbijen jedni je sa dvoje vrata u BiH a da je V6 ;)
 
Član
Ima jedan na mom parkingu , V6 crni , dvoja vrata ali Americke tablice :)

Lik ga odrzava isto nishta , na sjedishtima ima jedno 2 praznih kutija cigara , CDova nema gdje nema fuj !

A ovaj tvoj mi je Xtra :) i poptpuno mi bi bilo svejedno koliko ima vrata kad je ovakav stroj ispod Haube ...

btw . Ja sam onaj lik sto sam ti prishao na platou kad je bila ona dodjela :)
 
Član
Imaju vise od 3 Golfa 4 V6, ja samo znam za 3-4 :cool:

Ima u Sarajevu i crveni sa dvoje vrata isto cini mi se, imas onda sivog jos jednog - ne od lovera...
 
Top