golf 4 TDI

golf 4 TDI

kod mene ti je 2002 godiste 74 kw ali je di crveno to je neki motor neam pojma znam da je di ono 130konja ali kod mene nije onda manuelna klima grijaci sjedista to je ono neko standard oprema sta ja znam samo eto sto ima grijace u sjedistima:D

nema kod mene board..... :icon_cry: XD
 
Član
cudno da nema board, a 2002 :/ , a kod DI nikad nisi siguran sta je , moze biti 101,115 i 130 :D i kolko ga dugo imas ? kako se tebi cini ovaj motor, i kako te slusaju ti konji ? kod mene je isto 74 kw :D
 
nema a komsija mi ima istu 2002 god ima comp...
a skoro sam je uzeo nema nekih 4 ili 5 mjeseci sta da ti kazem motor joj je stroj 190... klm gazi skoro joj sve mijenjo radio nesto kao servis spaneri filteri itd uglavnom kad sam je kupio odma je isla na provjeru kilometara nije ni kilometra vracana prvi vlasnik sam joj u bosni posto ona je uvezena iz njemacke.. a druze ja neznam sta je kod mene kad je usaltam u 4 brzinu ona nosi odavno nisam vidio da je onako jaka 4 brzina u jarana mi audi taj sa slike prve a3 140ks ja ga pratim uzbrdo
jednostavno nosi bgm sta je kod tebe kako ide tvoja :DD
 
Član
brzo puni 4 brzinu ja sam bas to primjetio kad na 60 ubacim u 4 do 160 bas brzo ide , a i kod mene je sve ok zadovoljan sam , dosta ljudi misli da imam cip, sto nije iskljuceno ali ja ga stavljao nisam :D
 
idu stvarno dobro i ja sam se iznenadio ma to tegli u koju ga godd presaltas ko blesav haha
aa imo sam ja u planu druze cetvorku jednu drugu da uzmem ali eto nisam imo sav kes i prodade je covjek ali sad sam skontao da je i bolje bila karavan isto 74 kw ali je bila 2005 godiste samo radi godista sam je htio uzeti
onda oprema joj je bila dobra imala one komande na volanu tempomat i jos sto dzavola ali et prodade je cojek ja mu davo kaparu 5 milja da me ceka samo 20 dana nije htio jbg :D
 
Član
isti smo HAHAHAHAH , al ajd da ne nabijamo postove , nek i drugi malo pisu , vec predosjecam da ce nam se javiti zbog ovih postova :icon_smile: , sve najbolje sa autom , i ako nesto trebas tu sam :)
 
hahaha :))) nije cudno' u nekih ne dodje board comp ja sam imao 2003 pa nije imala bord :S desava se'

a 74 kw to je neka nova verzija motora Pumpa Dizna koliko ja znam .. imam ja isto 2003 god 74kw
 
Top