Golf 4 tdi

Golf 4 tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
slican mom samo moj karavan i unutrasnjost crna nek je sa srecom ..navedi jos podataka ..imali klimu ? sta ima sve od opreme ? vidim blizu 200 000 preso .. sigurno si ga kupio u njemackoj i uvezo?:cool::cool: cijena kolko si platio ako nije tajna
 
Početnik
AUTOMATSKA KLIMA?:icon_question:
kako ja vidim ovde nema automatske klime
a sta je ovo dole??
attachment.php


imali makar CD player?
 
Član
Lijep golf, samo skidaj ove naljepnice.;)
Imas li sta u planu?

Ja koliko vidim, ovo je osnovna oprema (nema automatsku klimu, nema esp, asr, cd-player, i ima ove stopke sa narandzastim na zmigavcima):icon_question:
 
Početnik
Fiste je napisao(la):
Lijep golf, samo skidaj ove naljepnice.;)
Imas li sta u planu?

Ja koliko vidim, ovo je osnovna oprema (nema automatsku klimu, nema esp, asr, cd-player, i ima ove stopke sa narandzastim na zmigavcima):icon_question:



i ja to kazem osnovna oprema .automatska klima ovako izgleda u vw golfa
0425750b77e234bafd23d63c75229134.jpg
 
Član
Kakva je kod tebe klima?

Astra_zlo je napisao(la):
fina 4 nema sta imal neki planova za buducnost

Ma konto sam polako ness mijenjat.Motor necu dirat.Za pocetak cu mu stavit neke lijepe felge i promijenit stopke.
 
Početnik
Reso je napisao(la):
Kakva je kod tebe klima?

Astra_zlo je napisao(la):
fina 4 nema sta imal neki planova za buducnost

Ma konto sam polako ness mijenjat.Motor necu dirat.Za pocetak cu mu stavit neke lijepe felge i promijenit stopke.



pa imas dole ispod moju garazu pa vidi :icon_smile: ta je kilma kod mene tu sliku sto sam postavio to je iz mog golfa
 
Član
To kod tebe i jeste automacka AC klima a ovo drugo je digitalna ili drugacije climatronik
a kao drugo golf nije ni F od fula.......
Ima potencijala za pocetak skidaj tu oznaku D jer to nesmjes imati,i te ostalne naljepnice kao i oznake GOLF i TDI to je moja preporuka ;)

Ps. Za stopke uzmi transparent crni sprej i samozatamni zmigavac ima ga izgleda extra ;)
 
Član
kakva digitalna a kakva automatska--jedno te isto

ova digitalna je automatska, znaci nema sajli, sve elktorkmotori zatvarju klapne,senzori prate tempertauru itd itd

rucna, je rucna, kak more bit automatska kad ej na sajle,ima eletkrmotr jedan jedini i to za zatvoreni ili otvoreni optok zraka...

znaci plavi golf ima rucnu klimu, basis opremu(osnovnu) plus par posebnih doplata

M A R E X je napisao(la):
Ps. Za stopke uzmi transparent crni sprej i samozatamni zmigavac ima ga izgleda extra ;)

extra fušano ima da izgleda...:icon_biggrin:

pusti sprej, jedin osto bih sprejao je prednje farove rasklopiti i sve osim sjenila u matt crno.
zadnje lampoe 130 km max.su ti crne-crvene highline

bocne su ok....felge original 17" santa monica"s gti(imao ih ja,super izgledaju)
chipao ga ni ja ne bih jer ima slabu lamelu, brzo proklize a zamajac se raspadne....
 
Član
U tebe je druže klasična ručna klima,a AC znači Air Condition-klima uređaj.
Climatronic je automatska ili što naš narod voli reći digitalana klima,ona koja automatski održava zadane parametre.
A što se tiče cijene,to je neki fer iznos za dobru TDI četvorku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top