Golf 4 TDI GTI

Golf 4 TDI GTI

extra auto felge pogotovo al mislim da su višak ove maglenke u braniku puno bi bolje izgledao sa crnim mrezama orginalnim i maskom u crnoj boji to je samo moje misljenje fin auto sretno dalje pozz:cool:
 
Član
hvala na komentarima...maglenke planiram da skinem, samo da nadjem kupca :) bice i slika enterijera, pokusacu da iskopam neku...motor je TDI 150 ks 6 brzina, a ima GTI opremu...gledao sam bas na nalepnici kod rezervnog tocka, pise GOLF TDI GTI i u nastavku pise EX ili EXCLU( ne mogu da se setim sad)..predpostavljam da to znaci Exclusive...sto se tice nekog tuninga, da ga nazovemo tako, stavio sam K&N panel filter, zatvoro EGR ventil, skinuo katalizator i msm da je auto cipovan, moracu ga oterati na valjke..

GTI TDI je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Predobar golf,lijepe felge ;) a motor je vjerovatno dizel 150 ks ako je GTI-TDI.

nije ovo 150-ka

po cemu si zakljucio da nije ? ;)
 
Član
nikolagti je napisao(la):
hvala na komentarima...maglenke planiram da skinem, samo da nadjem kupca :) bice i slika enterijera, pokusacu da iskopam neku...motor je TDI 150 ks 6 brzina, a ima GTI opremu...gledao sam bas na nalepnici kod rezervnog tocka, pise GOLF TDI GTI i u nastavku pise EX ili EXCLU( ne mogu da se setim sad)..predpostavljam da to znaci Exclusive...sto se tice nekog tuninga, da ga nazovemo tako, stavio sam K&N panel filter, zatvoro EGR ventil, skinuo katalizator i msm da je auto cipovan, moracu ga oterati na valjke..

GTI TDI je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Predobar golf,lijepe felge ;) a motor je vjerovatno dizel 150 ks ako je GTI-TDI.

nije ovo 150-ka

po cemu si zakljucio da nije ? ;)



po prednjem spojleru ;)
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
nikolagti je napisao(la):
hvala na komentarima...maglenke planiram da skinem, samo da nadjem kupca :) bice i slika enterijera, pokusacu da iskopam neku...motor je TDI 150 ks 6 brzina, a ima GTI opremu...gledao sam bas na nalepnici kod rezervnog tocka, pise GOLF TDI GTI i u nastavku pise EX ili EXCLU( ne mogu da se setim sad)..predpostavljam da to znaci Exclusive...sto se tice nekog tuninga, da ga nazovemo tako, stavio sam K&N panel filter, zatvoro EGR ventil, skinuo katalizator i msm da je auto cipovan, moracu ga oterati na valjke..

GTI TDI je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Predobar golf,lijepe felge ;) a motor je vjerovatno dizel 150 ks ako je GTI-TDI.

nije ovo 150-ka

po cemu si zakljucio da nije ? ;)



po prednjem spojleru ;)





msm da je ceo branik zamenjen nazalos, ali tako sam ga ja kupio..;) sad bas gledam na google, nema svaki nastavak na koji mislis..ne znam jel su ga lomili, pa menjali ili se tako fabricki pravio, ali svejedno steta sto nemam taj nastavak, mada sam ja negde procitao da je to nastavak od mk4 v6...
 
Član
TDI ARL 150 ks mora imati spojler sa usisnikom na lijevoj strani koji hladi mjenjač, isti takav naravno ima i V6, nevažno bio to highline ili GTI, ako je zamjenjen onda je to neki kreten uradio

šta piše u saobračajnoj, koliko kW, odnosno daj sliku motora i znaćemo ;)
 
Član
a jbg, mozda ja stavim neki dr nastavak, videcemo ;) 150 ks je sigurno, znam sta vozim :D 110 kw pise u saobracajnoj, na motoru pise TDI ( sve crveno )... a u gepeku na nalepnici pise lepo GOLF TDI GTI EXCLU...;)
 
Član
100 KM ti je taj spojler nov, ljepši je auto s njim a i nije ga fabrika bezze stavila ;)
daj nam koju sliku unutrašnjosti i motora
 
Član
gledao sam da kupim taj spojler, ali nisam nigde nasao tako povoljno..videcu ako naletu da ga uzmem, ali prvo da nabavim gewinde :) sad cu da vidim da iskopam neku sliku ;)

evo nasao sam sliku enterijera, mada nije bas najbolja..

 
Član
Felge si super pogodio, a mene zanimaju maglenke.. na prvih par slika se nevide, a na ostalima vide.. jesu to neke aftermarket ili originalne stavljao
 
Član
GTI TDI : koliko sam ja cuo kod nas u auto komercu je oko 130e..msm da mi je jeftinije da nadjem neki sa ebay-a...

Yellow : hvala..ni jedna cetvorka nema fabricki maglenke u braniku, samo u faru..nisam ih imao kad sam kupio auto, stavio sam ih pre god dana od prilike...ove maglenke proizvodi italijanska frma Pilot...uvek sam voleo kola sa maglenkama u braniku i xenone u njima naravno, pa sam ih stavio :)
 
Član
nikolagti je napisao(la):
GTI TDI : koliko sam ja cuo kod nas u auto komercu je oko 130e..msm da mi je jeftinije da nadjem neki sa ebay-a...

Yellow : hvala..ni jedna cetvorka nema fabricki maglenke u braniku, samo u faru..nisam ih imao kad sam kupio auto, stavio sam ih pre god dana od prilike...ove maglenke proizvodi italijanska frma Pilot...uvek sam voleo kola sa maglenkama u braniku i xenone u njima naravno, pa sam ih stavio :)

ja sam svoj u ASA Auto platio 100, nov original, izgreban bio pa ga zamjenio
 
Top