Golf 4 TDI by bulex

Golf 4 TDI by bulex

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

trizex je napisao(la):
pa bule djesi ti ***** ti misa, nema te nikako.....i da, golf krs :D

evo trazim te na msnu al vidim da si skonto da je msn govno :icon_biggrin: i da golf stroj ovaj krsh mislim fiJat :D
 
Član
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

bolji je bez znaka 10 puta samo sto ces morat haubu varit
 
Legend
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

imamo iste rucice, samo sto je kod mene umjesto krsta WOB znak
bas lijepo lezi u ruci
extra ;)
 
Član
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

e a nije potrebno haubu peglati ako vec neces ima takodje jedan dio mali koji se uklopi u onaj mali polukrug sto ostane prazan ako vec ne zeilis da peglas ili ti je to pegla :D

noke kod mene je ovako dos'o sa ovim black military cross, a imam i VW koji tacno stane tu...pa kad ovaj ispadne :D idemo dalje :D

a vecinu gluposti nabavljam na ebayu

:123:
 
Član
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

opa lijepo,moram i ja antenicu naruciti,sendni mi link na ebayartikel da ne trazim ak ti nije mrsko
 
Član
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

mechi kume tu masku bez znaka hebo je konj i ne skidaj:123:
 
Član
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

imas poruku na msn emire....

qume... stavit cu je nekad opet.... kad ofarbam jedan mali dio... :D
 
Član
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

Ma Golf ti je k'o što bi srbijanci rekli ''ko bela lala'':cool:

Nego znaš šta mi je upalo u oči,što me baš ono bode,a mogao bi to da popraviš...čini mi se oni parking senzori? Vidjeh tamo na početku na onim slikama,da su senzori crni a auto metalik? Sredi to...:icon_smile:

I još jedno pitanje.Ovaj crni znak naprijed.Jesi li ga farbao ili origigi crn? Ako je farban kojim postupkom je urađen?

Pozz
 
Član
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

ma to svima upada u oci osim meni... :D nikako da se nakanim da to ofarbam... ofarbat cu ih nekad... a znak je takav... imas na ebayu koliko ih hoces dodju u paru prednji i zadnji samoljepljivi.. :D
 
Legend
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

fino izgleda,a rucica je bas interesantna....da nije originalna na prodaju ? ako da...moze pm
 
Član
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

sad malo s maskom bez znaka.... sutra se onaj mali polukrug zatvara... bas ce lijepo da sjedne aBd kad sjednu opet crni farovi :D

DSC00060DesktopResolution-1.jpg

DSC00061DesktopResolution-2.jpg

DSC00062DesktopResolution-1.jpg
 
Član
RE: Golf 4 TDI ARL by bulex + malo detalja

do jaja qme a bit ce jos bolje kad to zatvoris i metnes mu kake farove dobre..steta onih sunce im:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top