golf 4 motor

golf 4 motor

mirzaa3 je napisao(la):
ma naci cemo motor...samo reci..:D..odnosno meni se javi ...

e ovako bi ja zanci ja tebi kazem npr u junu ja se vracam u novembru u bosnu mozes li mi naci do novembra motor tdi sve crveno i kad dodzem ja tebi auto za kolko vec vremena stavis prikopcas ja tebi pare i to je to koliko bi izaslo i nebi nista nerugalno
 
Član
drug moj jel ti čuješ koje ti tu cifre spominješ, jesi li siguran da se isplati ta prepravka, nije to tako jednostavno samo ubaciš motor i gotova stvar, šta je sa kočnicama, poluosovinama, kinetičkim, mjenjačem, zamajcem, lamelom, nosačima i td.
burazeru dobro natjuniran TDI će polomiti sve ovo na tvom SDI-u, a da ne pričamo oko komplikacija oko ugradnje, odnosno da li će to neko sve dobro uraditi i td i td
vjeruj mi ne isplati se to, naveo si 3000 KM samo za tu svoju varijantu, a za te pare možeš doplatiti za TDI-ja kojeg je fabrika napravila i onda ga eventualno čipovati i imat ćeš sve to samo puno bolje
 
Član
Semaitalian je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
ma naci cemo motor...samo reci..:D..odnosno meni se javi ...

e ovako bi ja zanci ja tebi kazem npr u junu ja se vracam u novembru u bosnu mozes li mi naci do novembra motor tdi sve crveno i kad dodzem ja tebi auto za kolko vec vremena stavis prikopcas ja tebi pare i to je to koliko bi izaslo i nebi nista nerugalno

Ma nebi ti ja to radio..mada imaju i majstori ako treba...a lako se dodje do motora..samo volja i pare :D
 
Član
sve se moze kad se hoce samo ja bi rade prodo to i malo jos doplati za TDi a ostavi bi te fele i ti ostale stvari sto si nabacio
 
skini felge, štopke, karambolke i još po koju sitnicu, vrati
fabričke dijelove doplati jedno 2 milje i uzmi tdi-ja.
jeftinije će te izaći nego da mijenjaš sve komponente
a i biće bolje
 
Član
ima ti kod mene amidja motor od golfa 4 tdi di crveno
ima tablu struju svu , klimu,mjenjac znaci citavo auto u djelovima je imo
on imo boru sdi pa htio ubacit taj motor al prodo boru tako da ovo stoji
znaci masina struja mjenjac
ako oces pitat cu ga prodajel to
evo motora stoji kod mene u garazi
 
Super Moderator
moze se naci TDI jeftinije od tih para sto ste vi naveli

2.5 TDI nesto skroz malo preso slupan audi bio kosto je 2000 KM sto bi onda 1.9 bio duplo skuplji ? ;)
 
farre je napisao(la):
ima ti kod mene amidja motor od golfa 4 tdi di crveno
ima tablu struju svu , klimu,mjenjac znaci citavo auto u djelovima je imo
on imo boru sdi pa htio ubacit taj motor al prodo boru tako da ovo stoji
znaci masina struja mjenjac
ako oces pitat cu ga prodajel to
evo motora stoji kod mene u garazi

koliko love pitaj dajdzu
 
Semaitalian je napisao(la):
mozeli se staviti na obicni sdi turbina i cooler kolika je to procedura i love i hoceli to skoditi sdi-u
Mozda ti je bolja varijanta mapiranje sdi-ja , ja sam neki dan uradio i dobio 14 konja ide bolje osjeti se
 
Član
Semaitalian je napisao(la):
farre je napisao(la):
ima ti kod mene amidja motor od golfa 4 tdi di crveno
ima tablu struju svu , klimu,mjenjac znaci citavo auto u djelovima je imo
on imo boru sdi pa htio ubacit taj motor al prodo boru tako da ovo stoji
znaci masina struja mjenjac
ako oces pitat cu ga prodajel to
evo motora stoji kod mene u garazi

koliko love pitaj dajdzu
oko 4-5 hiljada
 
Top