GOLF 4 lamba sonda ?

GOLF 4 lamba sonda ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
NaneVR je napisao(la):
crn dim = sonda (02 senzor) desavalo se na moja obadva VR-a, zamjeni cijelu nema nista oko zica da trazis! U ostalom ako ti izbacuje na kompjuteru onda je to, nemas nista dalje istrazivati! Samo spremi se da izvadis dosta love za nju :icon_cry:

ne dimi otkad sam očistio
 
Ako ti pokazuje crn dim i lampu od sonde moraces ju mijenjati jer ona daje podatke Ecu jedinici pa ti dozira previse goriva, zato si imao i povecanu potrosnju.
 
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Ako ti pokazuje crn dim i lampu od sonde moraces ju mijenjati jer ona daje podatke Ecu jedinici pa ti dozira previse goriva, zato si imao i povecanu potrosnju.

trenutno nema problema, ne dimi a potrošnja se drastično smanjila,
sad ne znam koliko je otprilike lamba para
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Ako ti pokazuje crn dim i lampu od sonde moraces ju mijenjati jer ona daje podatke Ecu jedinici pa ti dozira previse goriva, zato si imao i povecanu potrosnju.

trenutno nema problema, ne dimi a potrošnja se drastično smanjila,
sad ne znam koliko je otprilike lamba para
orginal 140€ :D
 
Član
http://www.panoramio.com/photo/29262997Ljudi jel vam gori ova lampica i ovo pise na bordu:
29262997


Odem ja na dijagnostiku,kad ne pokaze nista ,ponisti je covjek i kaze mi da je vjerovatno voda u gorivu,tj. lose gorivo.
Elem za 5 dana se opet upali,ja na dijagnodtiku ono isto,samo ponistio.
Evo vec nekoliko dana se upali,pa onda ugasi za dan dva,pa opet upali...
A,inace isto radi ide ,trosi...
 
tvrdoglavi je napisao(la):
ebem li im majku napisite javno ovdje nek se zna ko sipa vodu :icon_mad:

ko u lukavici bude sipao gorivo, u mandićpetrol mu je bolje da ne svraća
ne može motorka da radi normalno, kamoli auto kad ima više vode od benzina :lol::lol::lol:
 
mislim da sam otvorio temu da clanovi foruma pisu na kojim pumpama su imali lose iskustvo,pa da vidimo koja ima najmanje negativnih glasova
http://www.bhtuning.com/prljavo-gorivo-t-29911.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top