Golf 4 highline V5 2.3

Golf 4 highline V5 2.3

Član
sva "sreca" pa kod nas jos uvijek ima ljudi koje zive u F&F fazonu pa ces moc prodat te dijelove za space shutle :D
 
Član
Branike sam jucer prodao,za 150 kao sto sam napisao,nemam rijeci kako si bili napravljeni na auto,sa nekom zicom za struju,vezicama,netima,svašta sam da su stali gore hahah :D

Kupio powerflexe :D

imag0269.jpg


Stavio druga svjetla
file0867.jpg
 
Član
Da da :) a sad u ruke dizalicu i alat i skinut org armotizere i stavit gewinde i na optiku ako ce biti vremena,ako nece pa sutra ujutro P.s vozam se bez branika :D jeb*ga kad su r32 na farbanju :D
 
Član
Danas kupio felne,bile su jeftine pa sma uzeo 150eur bez guma 18col,sutra idem jos jedne pogledam neke od audija,18col pa koje budu ljepse stajale gore one ostaju kod mene a jedne u prodaju :D

dsc01007.jpg
 
Član
svaka cast samo guraj, kad mu stavis jos te r branike, gewinde, felgice i jos par sitnica ima da bude najbolja cetvorka na forumu. ;)
 
Član
Kako vec neko rece auto stvarno ima potencijala,a kako si krenuo to ce biti jako lijepa makina,za ove karoserijske radove palac gore,a sto se unutrasnjosti tice malo aktivne pjene i to je to.Sretno u daljnim radovima:cool:
 
Top